PHP ir SQL > PHP ir SQL - Klausimai ir pagalba

[Atsakyta] Collumnu skaiciavimas...

(1/2) > >>

Haris:
Turiu maždaug tokią SQL lentelę ir neišmąstau kaip man suskaičiuoti pvz technologijų pažimių skaičių , sumą išskaičiuoju , o vidurkio nebe , nes reikia pažimių skaičiaus.
kieno    dalykas    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24
mano    tikyba    -    10                                                                                                                                                
mano    etika                                                                                                                                                          
mano    ekonomika                                                 10                                                                10                                       10
mano    anglu                   _                                                                          10                                                           
mano    prancuzu              8                                                                                                                                           
mano    rusu                                                                                                                                                          
mano    vokieciu              9                                  -                                       8                                                                
mano    matematika                                                                                                                                                          
mano    istorija                                                                                                                                                          
mano    pilietinis                             10                                                                                                                            
mano    geografija                                                 10                                            8                                                           
mano    politologija                                                                                                                                                          
mano    i.t                                                                                                                                                          
mano    gamta                                  10                                                                                                             10         10
mano    biologija                                                                                                                                                          
mano    fizika                                                      7                                                                          10                        
mano    astronomija                                                                                                                                                          
mano    chemija                                                                                              8                                                           
mano    daile                                                                                                                                                          
mano    muzika                                                                          9                                                                               
mano    teatras                                                                                                                                                          
mano    choreografija                                                                                                                                                          
mano    kk                                                                               10                                                                          
mano    technologijos                                                           10                                       10                                                      
mano    civ.sauga                                                                                                                                                          

trimpirim:
Tai tu, kai skaičiuoji sumą, tiek kartų, kiek suma yra pridedama prie tam tikro kintamojo pridėk vieną. Tarkim:
sumos veiksmas padarytas viena kartą, tada (šiuo atveju kintamojo pavadinimas 'kiek') kiek = kiek + 1.
Na tikiuosi supratai.

Haris:
Kaip tik vakar parašęs postą ir nuėjęs miegoti sugalvojau , kaip suskaičiuoti ir dar tavo sumanima pridėjau ir pavyko ;)
dequi :)

Pridėsiu REPO taškų :D

Dariau taip:

--- Kodas: ---<?php
$kik=0;
if(!empty($sau[1])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[2])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[3])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[4])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[5])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[6])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[7])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[8])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[9])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[10])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[11])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[12])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[13])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[14])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[15])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[16])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[17])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[18])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[19])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[20])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[21])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[22])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[23])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[24])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[25])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[26])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[27])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[28])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[29])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[30])){$kik+=1;}
if(!empty($sau[31])){$kik+=1;}
echo"$kik";
?>

--- Baigti kodą ---

trimpirim:
Dabar pareinant pagalvojau, kad su for ciklu galėtum praeiti pro stulpelį tikrinant ar jis netuščias.:))

vitalikaz:
Jo, daug logiskiau butu naudot cikla :)

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją