PHP ir SQL > PHP ir SQL - Klausimai ir pagalba

teksto blokas kiekviena diena besikeiciantis automatiskai, taip pat ir nuotrauka

<< < (2/2)

Lukas:
visas javascript sukasi pas varotoja narsyklej ir js viskas yra 100% priklausomas nuo to kokius setingus turi susidejes vartotojas.

o apie date objekta gali paziuret cia:

https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/JavaScript/Reference/Global_Objects/Date

siaip tai tavo sprendimas daryti toki dalyka su js yra dalinai nesamone, nes  siunti useriui visus imanomus tekstus, nors tau reikia tik 1. geriau tai padaryti su php serverio pusej ta if'a ir vartotojas pamatys tik tai, ka turi matyt. php visad date() grazina serverio data'a, ne user'io. js - userio.

ganjabest:
1. Jeigu tau uztenka, kad atsinaujintu perkraunant puslapi, nelysk i javascripta visai, o daryk tik su PHP kaip ir sake Lukas. Uzsikrauk duomenis, kuriu tau reikia ir viskas, bet ne visus is karto, kaip parodei.
2. Jeigu neuztenka tik su php ir nori kad pasikeistu realiu laiku, tai pradek dometis websocket'ais, nes be situ tu tinkamai nepadarysi 100%. Kad socketu reikes pasako vien tik tas, kad kodas ivyktu tik tam tikru laiku ir viskas pasikeistu, be vartotojo isikisimo.

Kas liecia 2 punkta:
DEMO -  http://demos.lightstreamer.com/HelloWorld
FAILAI - https://github.com/Weswit/Lightstreamer-example-HelloWorld-client-javascript

Cia istikro suprantu, kad tau uztenka ir PHP varianto refreshinant puslapi, bet jeigu jau apie javascripta pradejot kalbet, tai pasakiau kas kaip. Atveju po refreshinimo, isvis nereikia lyst dar papildomai i kazkoki javascripta. Todel kam tu ten veiksmus su juo atlieki, tai nesuprantu. Papildomas, bereikalingas kodas.

ello:
manau, kad tai tūrėtų būti, kad serveris automatiškai kiekvieną dieną irašytų duomenis apie tą paveiksliuką ir jo aprašymą į tam tikrą failą ar duomenų bazės vietą(24 valandą) ir po to serveris pastoviai prašytų tų duomenų iš duomenų saugojimo vietos

ello:
nežinotekaip išspręsti šią problemą?

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją