Adobe Photoshop > Photoshop pagalba

teksto ryskumas photoshope

(1/1)

Rita:
sveiki visi,
gal kas gali patarti, kaip pataisyti teksto ryskuma. photoshope ivedu  5 arba 6 dydzio teksta, ir kai ataspausdinu, man gaunasi neryskus, kiek issiliejes tekstas. kaip man padaryti, kad galeciau  aiskiai skaityti smulku teksta skelbime? nors man tas pats gaunasi ir su didesnio fonto tekstu  >:( is anksto dekoju uz atsakyma  ;)

Modestas Vaitkevičius:
Padidink pikselių skaičių colyje :)

Lukas:
aplink piesini rodo ruler (liniuote) jei  ne,  paspausk ctrl+r ir ant to rulerio desini peles ir pasirink cm, tada matysi realiai kokio dydzio turi teksta ;) ctrl+1 ir matysi vaizda 100% priartinta, paspausk ctrl+0 ir bus viskas sutalpinta i ekrana tavo. jei ant ruler'io uzdejai cm ar inch tai ir matysi realiai ka atsispausdinsi, jei ten px, tai priklausomai nuo to kiek yra px per inch pagal tai skirsis realus atspausdintas fonto dydis. spausdinimui siulau naudoti 300dpi  (dots per inch) tada kokybe turetu buti maksimaliai gera. Ta gali pakeisti paspaudus ctrl+shift+alt+i  apacioj ten yra dpi value ar pns.

visos komandos yra pasiekiamos per virsuj esancius meniu, tik as nezinau kaip ten per meniu eit, gali pasieskoti pati, visur meniu surasyti shortcut'ai.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

Eiti į pilną versiją