TVS, OpenSource ir kt > Joomla! pluginai, moduliai ir t.t.

Ari ext menu modulio nerodo

(1/1)

kolege:
Instaliavau ari ext menu moduli i svetaine. Si karta bandau tik bandomajam variante padaryti drop down menu (www.zahnarzt-brunnen.ch/zahn). Reikalas tas, kad sukurusi meniu kokio man reikia ir priskyrusi moduliuose 1pozicija meniu man nerodo. Sukuriau nauja pozicija irgi nepadejo. Irasiau link rel ir script type, kuriu nebuvo. Nieko nerodo. Modulio nera ir jo nerodo. Perverciau pamokas google ir youtube. Sekant pamokas, kaip ir turetu meniu pasirodyti, bet deja... :'(
Klausimas vienas: ko as nezinau, kad svetaineje nerodo drop down meniu?
Laukiu patarimu, pasiulymu, minciu.
Laukiu atsakymu.

Lukas:
nesupratau, tau rodo modulio pozicija apksritai i kuria galetum ideti ta meniu moduli? Ar atvaizduoja norima meniu tiesiog be vidiniu meniu punktu?

kolege:
Lukai, man apskritai nerodo ariext modulio meniu virs pilkos juostos virsuje.Modulio pozicijos nieko neduoda, kad rodytu dropdown meniu. Tuscia, vietoj meniu nematau nieko, tik balta lapa. O meniu turetu buti virsuje po logotipu desineje puseje.

Lukas:
tai jei nera modulio pozicijos isskirtos, tai nieko ten ir nematysi, reikia jau redaguoti tada temos koda.

pabandyk nueiti dar i www.tavo_adresas.lt/?tp=1  ir paziurek ar tikrai nera pozicijos isskirtos

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

Eiti į pilną versiją