TVS, OpenSource ir kt > Joomla!

Internetinės svetainės suderinimas su kitomis naršyklėmis

<< < (2/2)

kolege:

--- Citata iš: kolege  2013-05-02 16:11:45 pm ---Sveiki,

Internetinę svetainę kūriau su Joomla 2.5.6 Su firefox naršykle viskas suderinta. Ją rodo puikiai. Dabar norisi suderinti viską ir kitose naršyklėse - IE, Google Chrome. Kol kas bent tiek. Bet iškilo viena problemėlė. Sukūrus atskirą css failą būtent IE, viskas išsiderino Firefox naršyklėje. Mėginau kurti ir derinti viską viename faile, bet vėlgi gaunasi nesąmonė. Tad nutariau paklausti kaip suderinti svetainės puslapius atskirose naršyklėse ir ką aš dariau būtent ne taip. Ar reikia kurti atskirą css failą, ar viename faile užtenka, ar kažką dar praleidžiu? Kad index faile nurodyti failo kelią reikia tą žinau. :)
Svetainės adresas: [url=http://www.zahnarzt-brunnen.ch]www.zahnarzt-brunnen.ch[/url] kad susikalbėtume ir suprastumėt problemą.
P.S. Viskas koreguota beez5 šablone.

--- Baigti citatą ---

Dar kartą sveiki. Naujos temos nekuriu, nes ta pati problema. Neįsivaizduoju į kokius failus lįsti ir ką keisti, kad gerai rodytų tinklapio headerį IE, Chrome. Opera rodo taip pat gerai. Tik va niekaip nesuprantu, ko visose naršyklėse, išskyrus Mozila, Team puslapyje nuotrauka pakilusi virš pilkos juostos, nors pilkos juostos turėtų nesimatyt. Nebežinau ką ir kaip daryti. Beje, IE, Chrome, Operoj kvadračiukai ir žodžiai yra šalia nuotraukų. Kaip juos ištrint? :o Informacijos ieškojau, bet ji šykšti.
Norėčiau, kad padėtumėt išspręsti šią problemą. Norisi žinoti kaip sureguliuot viską, nes čia jau nesusigaudau. Ir be pagalbos niekaip neapsieisiu.
P.S. Tinklapis tas pats www.zahnarzt-brunnen.ch

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją