Autorius Tema: HTML, CSS ir JavaScript - Windows 8 apps  (Skaityta 1875 kartus)

Neprisijungęs Modestas Vaitkevičius

• Dalyvis
  • **
  • Įrašai: 2007
    • Žiūrėti profilį
    • Apie mane
HTML, CSS ir JavaScript - Windows 8 apps
« Įrašytas: 2013-04-01 09:56:00 am »
Sveiki,
Pirmiausia tai įdomu ar daugelis Jūsų naudojate windows 8? ( Taip, čia off-topic :D )

O toliau, tai radau įdomų dalyką, todėl manau parašysiu jį čia - vistik nemanau, kad visi bus mate ir girdėję, kad windows 8 programas ( iš app store ) galima kurti naudojant HTML, CSS, Javascript ( taip pat ir jquery, bet šito dar nepasileidau :D ). Viskas ko reikia tai tik Microsoft Visual Studio 2012 ir kas mėnesį microsoft'o prašyti licenzijos.. ( užsiknisimas ).

Iš tikro gan įdomus dalykas, bet ant kiek praktiškas - nežinau

Neprisijungęs vitalikaz

• Dalyvis
  • **
  • Įrašai: 895
  • Tikėk kuo tiki
    • Žiūrėti profilį
    • blast.lt
Ats: HTML, CSS ir JavaScript - Windows 8 apps
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2013-04-01 10:05:10 am »
Linuxe Gnome GUI aplinkoje visą šios aplinkos elgesį gali programint su JS, ne tik kad aplikacijas rašyt :) maždaug įsivaizduok, kad turi gražiai sugrupuotą windows 8 source'ą su JS parašytą ir gali keist ką nori ir kaip nori, ir tas iškarto veikia :D

• Dalyvis
  • **
    • Žiūrėti profilį
    • Apie mane
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2013-04-01 10:08:42 am »
Na taip, bet mane kas nustebino, tai microsoft leidžia naudoti netik c# ar c++ kaip, kad buvo ankščiau :)

Neprisijungęs vitalikaz

• Dalyvis
  • **
  • Įrašai: 895
  • Tikėk kuo tiki
    • Žiūrėti profilį
    • blast.lt
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2013-04-01 10:52:55 am »
Kaip suprasti "leidžia naudoti"? Dabar taip staigiai net negaliu prisimint kokio nors kompiliatoriaus arba interpretatoriaus, kurio nebūtų parašyta/perrašyta/paportinta windows'ams :) viską ten leidžia ir leido naudot. Bet žingsnis apps'u rašymo su JS integravimas tai labai geras žingsnis manau :)

Manualai.lt Forumas

« Atsakymas #3 Įrašytas: 2013-04-01 10:52:55 am »

• Dalyvis
  • **
    • Žiūrėti profilį
    • Apie mane
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2013-04-01 10:55:41 am »
Ta prasme, kad microsoft leido ir pripažino javascript kaip galimybę kurti apps, o ne taip kaip ankščiau, kad tik c++ ir c# :) Taip, perrašyta ir t.t. yra daugybė, bet oficialiai manau pirmas kartas kai jie patys leidžia :)

O kas liečia dėl integravimo, tai tikrai super žingsnis, tik testavimas... žudantis rašant programas :D

Neprisijungęs evolution

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 101
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2013-04-01 14:18:30 pm »
html vis labiau plečiasi, tad nieko keisto. šis microsoft sprendimas per daug nenustebino manęs.

p.s. win8 apps kūrimu aš irgi jau kuris laikas truputį užsiimu, tik rašau juos ne js, o c#. Dėl licencijos, tai kiek skaičiau nėra sudėtinga - kas mėnesį įsijungiant vs2012 išmes lentelę, kurioje bus galima automatiškai atnaujint.

Manualai.lt Forumas

« Atsakymas #5 Įrašytas: 2013-04-01 14:18:30 pm »