Autorius Tema: Tinklaraštis Materialu.srv.lt  (Skaityta 1378 kartus)

Neprisijungęs Interneto keleivis

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 394
    • Žiūrėti profilį
    • Daugiau apie Jį.
Tinklaraštis Materialu.srv.lt
« Įrašytas: 2013-01-26 23:43:07 pm »
Sveiki, atidariau tinklaraštį Materialu. Tinklaraščio tema "Apie viską kas materialu ir nematerialu", taigi kaip suprantat iš temos pavadinimo, jame nebus kokia nors "griežta" kategorija, pvz programavimas. Ne, jame savęs aš nevaržau. Kol kas suskirsčiau į šias kategorijas:
Citata
    Internetas
    Programavimas
        HTML & CSS
        PHP
        Įrankiai svetainei
    Prospektas
    Verslas
    Žaidimai
        Counter Strike
        Minecraft

Kol kas įrašų yra labai mažai, bet kviečiu visus kas nori, turi ką nors įdomaus parašyti , išdėstyti savo nuomonę, mintis. Svarbiausia kad laikytumėtės lietuvių kalbos taisyklių ir nebūtumėte labai pasyvūs. Jei norite tapti šio projekto bendraautoriumi, rašykite man per skype: jonvytis1, el. paštu vytisjons@gmail.com arba per AŽ. Visi mielai laukiami!

www.materialu.srv.lt

Guten Tag!

Neprisijungęs Interneto keleivis

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 394
    • Žiūrėti profilį
    • Daugiau apie Jį.
Ats: Tinklaraštis Materialu.srv.lt
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2013-01-27 22:07:02 pm »
Ar nepažeidžiu http://forumas.manualai.lt/manualai-lt-projektas/forumo-taisykls/ forumo taisyklių čia parašydamas apie savo svetainę? Ar nepažeisiu taisyklių jeigu kartkartėmis parašysiu kokį pranešimą susijusį su svetainės sistema? Aš tikrai nenoriu tapti jūsų konkurentais, tačiau taip jau išėjo temos apie programavimą, kadangi šioje srityje labiausiai nusimanau :).
Guten Tag!

Neprisijungęs Lukas

• Administratorius
  • Herojus
  • Įrašai: 7431
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2013-01-28 13:07:57 pm »
Ar nepažeidžiu http://forumas.manualai.lt/manualai-lt-projektas/forumo-taisykls/ forumo taisyklių čia parašydamas apie savo svetainę? Ar nepažeisiu taisyklių jeigu kartkartėmis parašysiu kokį pranešimą susijusį su svetainės sistema? Aš tikrai nenoriu tapti jūsų konkurentais, tačiau taip jau išėjo temos apie programavimą, kadangi šioje srityje labiausiai nusimanau :).

nepažeidi, nes šita forumo skiltis tam ir skirta :)
Jūsų draugas, kolega ir puslapio administratorius,

Lukas.

Gerda Photography
Serveriai.lt 50% nuolaida!
Free Hosting
Free Templates

Manualai.lt Forumas

« Atsakymas #2 Įrašytas: 2013-01-28 13:07:57 pm »