TVS, OpenSource ir kt > Joomla!

Joomlos papildymai nesiinstaliuoja

(1/1)

kolege:
Sveiki,
dirbu su joomla 2.5.7 versija, o bet tačiau nesiinstaliuoja dabar papildymai į Joomla. Instaliuoti noriu lietuvybę, phocagallery, jce redaktorių. Pradžiai užtektų tiek, bet instaliuojant lietuvybę, phocagallery išmesdavo šią klaidą-"warning: failed to move file!" Ieškojau pagalbos internete. Kaip supratau iš to ką radau arba tmp katalogui 777 teises uždėt, arba dar configuration failą peržiūrėt ar nėra klaidų. Tmp pakeičiau prieigos teises į 777. Kai vėl norėjau kažką instaliuoti, pradėjo mesti užrašą - "Unable to write entry"... :-\
Žodžiu, esu pasimetus, nes internete siūlomi sprendimai įvairūs. Jau nebesusigaudau kas ir kaip, bet noriu suprasti kaip spręsti tokias problemas/klaidas. Taigi, tikiu, kad kas nors yra su tuo susidūrę. Koks realiausiais būdas spręsti šią problemą ir kaip ją spręsti?
Ačiū iš anksto. :)

Modestas Vaitkevičius:
Joomloje, prie configuration ( man atrodo viename iš paskutinių tab'ų ) yra toks punktas, kur surašo kokios direktorijos turi būti writable, kokios ne ( t.y. kurias padaryti į 777 ). Visą šitą padarius, turėtų veikti tau :)

kolege:
Hmm, Radau system information joomloje, radau tuos visus permission, bet visiems katalogams reikia uždėt permision 777. Papildomai taip pat prisiskaičiau apie Admin Tools, kad jį galima instaliuoti iškart nepakeitus prieigos teisių. Ir bandžiau iš pat pradžių kol katalogai buvo unwritable ir kai padariau writable vis tiek man meta klaidą: unable to write entry (kalbu apie AdminTools). Paskui su writable katalogais mėginau instaliuoti jce, lietuvybę, phocagallery... :-\ Keista, bet meta vėl tą patį unable arba JFolder: could not creat directory...
Kažko matyt nežinau... Tik aišku tiek, kad visiems katalogams suteikus prieigos teises 777 bus lengvai įeinama į svetainę.
Kliūnu tik šitoj vietoj. Pasiryžau išstudijuoti pati Joomla, bet... Taigi, ką daryt? :-\ Ir juokas ima, ir verkti norisi... :)

svoloth:
Pabandyk libraries/joomla/filesystem/folder.php 210 eilutej
" if (strpos($path, $test) === 0) { "  pakeisti i "if (strpos($path, $test) === 1) { "
ir 216 eilutej " if ($inBaseDir == false) { "  pakeisti i  " if ($inBaseDir == true) { "

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

Eiti į pilną versiją