TVS, OpenSource ir kt > Joomla!

SEO optimizacija

<< < (2/4) > >>

Vygantas Pauliukonis:
Nzn kazkaip jokios gyvybes pas mane ka su tuo SEO netaip darau

Rimas:

--- Citata iš: Vygantas Pauliukonis  2012-10-03 15:25:19 pm ---Nzn kazkaip jokios gyvybes pas mane ka su tuo SEO netaip darau

--- Baigti citatą ---

Per vieną dieną neišmoksi SEO, reikia domėtis, skaityti. O turint žinių tikrai pavyks. Nesenai pradėjau rašyti SEO blog'ą, jame dar mažai informacijos, bet laikui bėgant tikrai bus daugiau, jei domina paskaityk - http://www.bendoraitis.info/blogas/

Lukas:
pagerank'as man rodos isvis didelio vaidmens nebevaidina. Pvz turiu viena svetaine, kurios pg kilo iki 5, lygiagreciai kolo lankomumas, alexa indeksas, zodziu viskas kilo, tada pagerank pradejo sokineti: 5-4-2-3-2 dabar 2, o viskas kitkas toliau kyla :) Aleksa isvis nesustojo augti nei viena menesi, lankomumas taip pat. Zodziu as del pagerank'o nebesijaudinu. Gal tai ir nera gerai, gal Rimas galetu apie tai pakomentuoti, maciau jau 5 metus dirbi sioje srity.

bendzaminas:

--- Citata iš: Lukas Liesis  2012-12-07 14:36:37 pm ---pagerank'as man rodos isvis didelio vaidmens nebevaidina. Pvz turiu viena svetaine, kurios pg kilo iki 5, lygiagreciai kolo lankomumas, alexa indeksas, zodziu viskas kilo, tada pagerank pradejo sokineti: 5-4-2-3-2 dabar 2, o viskas kitkas toliau kyla :) Aleksa isvis nesustojo augti nei viena menesi, lankomumas taip pat. Zodziu as del pagerank'o nebesijaudinu. Gal tai ir nera gerai, gal Rimas galetu apie tai pakomentuoti, maciau jau 5 metus dirbi sioje srity.

--- Baigti citatą ---

Lukai, O kaip su google poziciją?

Rimai, ačiū už nuorodą, pasiskaitinėsiu, tik, nzn, nenoriu būt priekabus, bet vėl šriftas - linksmieji kalneliai. Metas būtų pakeisti kitu - informacinių puslapių ir ekspertų pripažintą Times New Roman'ą. Kaip manai? :)

Lukas:

--- Citata iš: bendzaminas  2012-12-07 15:51:23 pm ---
--- Citata iš: Lukas Liesis  2012-12-07 14:36:37 pm ---pagerank'as man rodos isvis didelio vaidmens nebevaidina. Pvz turiu viena svetaine, kurios pg kilo iki 5, lygiagreciai kolo lankomumas, alexa indeksas, zodziu viskas kilo, tada pagerank pradejo sokineti: 5-4-2-3-2 dabar 2, o viskas kitkas toliau kyla :) Aleksa isvis nesustojo augti nei viena menesi, lankomumas taip pat. Zodziu as del pagerank'o nebesijaudinu. Gal tai ir nera gerai, gal Rimas galetu apie tai pakomentuoti, maciau jau 5 metus dirbi sioje srity.

--- Baigti citatą ---

Lukai, O kaip su google poziciją?

Rimai, ačiū už nuorodą, pasiskaitinėsiu, tik, nzn, nenoriu būt priekabus, bet vėl šriftas - linksmieji kalneliai. Metas būtų pakeisti kitu - informacinių puslapių ir ekspertų pripažintą Times New Roman'ą. Kaip manai? :)

--- Baigti citatą ---

o man patinka jo tas sriftas :)

google pozicija siek tiek sokineja, bet is esmes lieka top pagal tam tikrus raktazodzius. Dabar nukrito per kelias pozicijas, gali buti kad del to, kad idejau linku i daug vietu, kurios gal googlui neatrodo labai jau patikimos.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją