TVS, OpenSource ir kt > Joomla!

Reikia redaguoti mod_mainmenu - perdaryti

(1/2) > >>

ITMGroup:
Sveiki,

Dabar menu ir submenu formuojamas

<ul>
<li><a href=""><span>Menu</span>[/url]</li>
</ul>

man reikia padaryti, papildomą laukelį,kad adminas galėtų pridati prie menu, dar bet kokią reiškmę tarkim NEW.

O liste menu atvaizdavimo turėtų būti matoma:

MENU NEW

Na, esmė, ta, kad kiekvienam menu punktui reikia pridėti man papildomą žodį, jeigu jo reikia, tik kad nelabai supratau kaip

Lukas:
tai tau reikia plugino, jei nori tiesiog prideti po zodi prie kiekvieno meniu punkto. Su php toks pluginas sudetingesnis, tai gali pasidaryti su jquery, bet aisku jei nori norml valdymo per admin panele ir kad viskas butu 'gerai' o ne 'kad butu', tai teks pavargt su php. Ismokt pasigamint joomla content plugina ir kad jis pakeistu meniu punktus.. :/ bet man rodos paprasciau butu pereiti per meniu punktus ir prideti ta zodi :) nebent tu punktu simtai..

ITMGroup:
Pridėti menu punkjte po žodį tinkamas variantas.

<a><span>Naujiena</span>[/url]

<a><span>Naujiena NEW</span>[/url] [Viskas taip gerai]

Ti, kad admin pusėje tas stilius matosi, o front end'e išveda tiesiog NEW nu nerodo kaip italic, va kur yra bėda

Menu title NEW stilius matosi admine, bet front ende išveda tiesiog i tagus

Lukas:
tai per css iki to meniu punkto tago gali nueiti per selektorius ir uzdet kokiu nori stiliu :)

ITMGroup:
Mhh....

FOrmuojama dabar tipo <li><a><span>TITLE</span>[/url]</li>

Jei pasinaikintų tas <span> kas nesigauna padaryti, būtų galima daryti, per menu title paremetrus daryti, xml'e pridėti dar vieną eilutę: Spalva ir tekstas, ir kai redaguojamas menu punktas įvedamos tos dvi eilutės, viena su tkestu, kita su spalvos kodu, ir išsaugomas menu punktas, o tada tiesiog išveda tuos 2 parametrus vieną spalvos, kitą teksto, bet kad bandžiau darytis nesigavo, nes nerandu kur ;)

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją