Adobe Photoshop > Photoshop pagalba

Kaip sumazinti paveiksleli?

<< < (2/3) > >>

Lukas:
as tai saugoju visad su ctrl+shift+alt+s (save for web & devices) ir ten visad duoda jpg/gif/png tai tikrai ir visokiu dar rendinimo nustatymu kiekvienam formatui. Jei reikia tiff, psd ar pns formatu, tik tada naudoju  ta save'a kaip tu :)

juodas:
Nu aš dabar irgi išsisaugojau su tuo kaip ir tu. Bet lyg ir eidavo anksčiau pasirinkti iš to sąrašo tokį kokį norėjau formatą. Ir dar klausimelis. Naudoju PS CS4, ar apsimoka siustis CS5 ar CS6 (kolkas naujausias), esu turėjęs CS5 senais, bet tada dar nič nieko nesupratau ten. :D

Lukas:

--- Citata iš: juodas  2012-08-20 10:47:46 am ---Nu aš dabar irgi išsisaugojau su tuo kaip ir tu. Bet lyg ir eidavo anksčiau pasirinkti iš to sąrašo tokį kokį norėjau formatą. Ir dar klausimelis. Naudoju PS CS4, ar apsimoka siustis CS5 ar CS6 (kolkas naujausias), esu turėjęs CS5 senais, bet tada dar nič nieko nesupratau ten. :D

--- Baigti citatą ---

visad yra gerai atsinaujinti i naujausia versija, nes buna daug pagerinimu. Daznai zmones buna priprate prie seno irankio ir sako, kad naujas prastas, taciau dazniausiai tai buna tiesiog pripratimo reikalas ir tas naujas buna geresnis uz sena. As pats naudoju cs5, nes kai siunciaus jis buvo naujausias stabilus kuri galima parsisiusti, cs6 dar nebandziau, bet kai prireiks jauciu parsiusiu ji :)

Modestas Vaitkevičius:
Taip, verta :)
Naudojau CS5, bet kai išėjo stabilus CS6 parsisiunčiau jį. Jis žymiai geriau ir sparčiau dirba, nors ir valgo šiek tiek resursų, bet darbas daug geresnis, o įrankiai protingėsni ;)

juodas:
Aš tai galėjau siųstis CS5 ar CS6, bet siunčiaus būtent CS4, nes nusipirkau tokią knygutę ir bijojau, kad poto daug kas neatitiks. Pirkau šitą: http://www.patogupirkti.lt/Dalykine-literatura/Kompiuterijos-knygos/Vaizdai-grafika-animacija/Atmintine-Adobe-Photoshop-CS4.html

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją