Autorius Tema: Kokia Linux versija rinktis?  (Skaityta 17416 kartus)

Neprisijungęs krekas

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
    • Puslapis.Net
Ats: Kokia Linux versija rinktis?
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2012-07-10 20:42:04 pm »
Todėl ir sakau, kad galima naudoti debian pilną iškart. Tas debian tai tas pats kas ubuntu yra, asmeniškai tas unity nelabai patinka, tenai nėra desktop :D o įsirašyti grafinę aplinką tai net tu paketus reik įrašyt :D xorg ir pasirinktą aplinką (gnome, kde ir t.t.) ;) va su draiveriais jau sunkiau būtų...žiaudžiau, skaičiau manualus, bet garso taip ir neišgavau :D taip pat gali rinktis ir linux mint. Jis irgi ubuntu pagrindu yra, pats rinkčiausi turbūt jį.
www.puslapis.net - tavo žaidimų video!
www.baldupramone.lt - viskas ko reikia susirasti geram baldui
www.baldumanija.lt - elektroninė baldų parduotuvė

Neprisijungęs Lukas

• Administratorius
  • Herojus
  • Įrašai: 7431
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2012-07-10 21:16:17 pm »
Krekas, bet vėlgi žaisies tikrai ilgai, o jei ant pačių Linux'ų nori valdyti tik, tai tinka ir Ubuntu :) Juk jis nori jį naudoti ir kaip paprastą pc, bei mokytis dirbti su CMD, tai kodėl gi netinka Ubuntu? Va šito argumento norėčiau :)

Taip, debian šiuo atvėju geriau, bet jei jis pirmą kart dirbs su linux'u, tai kaži ar nebus jam problemų įsirašant GUI?

kils ir dideliu, as pats debiano niekad neisirasinejau naudojimui ne serve, siaip siulau naudojimui isirasyti arba ubuntu arba lubuntu. lubuntu yra tas pats ubuntu tik paprasciau atrodo.

http://lubuntu.net/

ypac jei isirasineji laptopui, tai batarke ilgiau laikys ir siaip viskas greiciau veikia. Aisku yra daugiau bugu, nei ubuntu, taciau bent jau as ju pats neaptikau, tik zinau, kad pastringa jei sumastai atsidaryti archyvo faila ir is jo drag-drop faila i folderi koki, aisku extract'as normalus veikia, bet butent drag-drop metu paluzta viskas. Tai va vienintelis bugas, kuri suzinojau per ~menesi kasdienio lubuntu naudojimo :) pries tai naudojau ubuntu, tai ziauriai uzknisdavo tas ju sustras UI, buvo man tikrai nepatogus + lagino daugiau nei lubuntu, o man kadangi reikia viso to darbo atlikimui, o ne siaip web narsyt, tai reikia man greicio ir paprastumo, todel man asmeniskai geriau lubuntu.

Jūsų draugas, kolega ir puslapio administratorius,

Lukas.

Gerda Photography
Serveriai.lt 50% nuolaida!
Free Hosting
Free Templates

Neprisijungęs Modestas Vaitkevičius

• Dalyvis
  • **
  • Įrašai: 2007
    • Žiūrėti profilį
    • Apie mane
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2012-07-10 21:51:38 pm »
Prie to pačio:
Lukai, ar tas Lubuntu lengviau įsirašo į skirsnį ( hdd ), nei ubuntu?

Neprisijungęs zmak

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 177
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2012-07-10 21:56:42 pm »
i368 yra skirtas Intel procesoriams o amd amd procesioriams. Toks ir skirtumas.

Manualai.lt Forumas

« Atsakymas #23 Įrašytas: 2012-07-10 21:56:42 pm »

• Dalyvis
  • **
    • Žiūrėti profilį
    • Apie mane
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2012-07-10 22:01:45 pm »
Vienas minusas tavo komentare yra tas, kad:
Ubuntu ir Debian yra tas pats Linux ir gali būti valdomas taip pat, tačiau Ubuntu turi grafinę vartotojo sąsają ( kurios nereikia diegti atskirai ), o tai palengvina darbą ir paspartina patį darbo pradžios procesą :) Kitas dalykas, tai Ubuntu pats aptinka draiverius, todėl vėl jis yra pranašesnis už Debian. Dar vienas dalykas, tai tas, kad Ubuntu gali naudoti kaip Windows pakaitalą, o Debian... Na gali, bet vargsi :) Taip, Debian turi vieną esminį skirtumą - jis skirtas serveriams, todėl mokytis su juo daug geriau.

O tavo palyginimas su procesoriais visiškai ne vietoj manau :) Jei manai, kad klystu, tai pasakysiu tai, jog jis iš pradžių norėjo išmokti valdyti per CMD ( ssh man atrodo ), tačiau vėliau parašė, kad jam reikia ir GUI aplinkos, o kaip visiškai žaliam Debian'o vargai jam bus per sunkūs :)

Neprisijungęs krekas

• Naujokas
  • *
    • Žiūrėti profilį
    • Puslapis.Net
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2012-07-10 22:05:03 pm »
Pažėk kiek debian DVD turi :D http://cdimage.debian.org/debian-cd/6.0.5/i386/iso-dvd/ manai juose nėra visko to pačio kas yra ubuntu iškart? :D

• Dalyvis
  • **
    • Žiūrėti profilį
    • Apie mane
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2012-07-10 22:07:14 pm »
Dabar pažvelkim vėl į tai - Knistis ir išbandinėti kiekvieną?

Neprisijungęs Lukas

• Administratorius
  • Herojus
  • Įrašai: 7431
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2012-07-10 22:25:45 pm »
Prie to pačio:
Lukai, ar tas Lubuntu lengviau įsirašo į skirsnį ( hdd ), nei ubuntu?

nepastebejau skirtumo :)
Jūsų draugas, kolega ir puslapio administratorius,

Lukas.

Gerda Photography
Serveriai.lt 50% nuolaida!
Free Hosting
Free Templates

Neprisijungęs juodas

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 87
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2012-07-13 20:21:20 pm »
Nu nezinau reikes kazka meginti daryti. Tai kaip supratau man reikia parsisiusti Ubuntu i386?
Seksas visai kaip matematika, atemi kelnes, pridedi lovą, padalini kojas ir daugini. Svarbu laiku ištraukti šaknį, kad neliktų liekanos.

Neprisijungęs krekas

• Naujokas
  • *
    • Žiūrėti profilį
    • Puslapis.Net
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2012-07-13 21:37:00 pm »
Nu nezinau reikes kazka meginti daryti. Tai kaip supratau man reikia parsisiusti Ubuntu i386?
Taip.

Neprisijungęs justinas

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 164
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2012-07-24 16:24:50 pm »
Parsisiunciau viena normalu .iso faila is cia: [url]http://www.ubuntu.com/download[/url] rinkausi Ubuntu Desktop. TIk kad neleido rinktis 10.0 versijos, butinai reikejo naujausia. Dabar yra problemele. Isikeliau i flesiuka, idejau i ta kita PC, isextractinau ir paleidau wubi.exe, suinstalinau, perkroviau PC, iskart man jau klause kuria OS naudot, rinkaus Ubuntu. Poto ziurejau i sito laptopo ekrana. Tada paciurejau i to PC ekrana, ziuriu pats monitorius kazka pjauna, ko anksciau niekad nebudavo. Skairod po ekrana lentele su uzrasu Not Optimum Mode Recomended Mode :1028z1024 60Hz. Ir kaip suprantu pats PC veikia. Nes restartavau, ir kai praso pasirinkt OS, Windows buna virsuj, Ubuntu antra. Tai turbut automatiskai pasirenka jei nespaudi nieko, ir girdisi po kiek laiko tas Win XP garsas kai jau pasirodo desktopas. Gal patartumet ka daryti? Ir kaip gauti ta 10.04 versija kokia gera nesumodinta ir t.t. is kuo geresniu ranku, tai yra kazka tokio kaip is oficialaus puslapio.

Nenaudok Wubi - kreivas instaliacijos būdas. Leisk normaliai iš CD. Naudok naujausią versiją, neklausyk sakančių, jog 10.04 geriau ir taip klaidinančių. 12.04 irgi yra LTS, bet nėra reikalo naudoti LTS versijas. Nebent esi pasenusio softo mėgėjas.

Kai turėsi ubuntu, neieškok softo po visą internetą. Jei yra Software Centre - instaliuok iš ten. Kūrėjų tinklalapiuose dažniausiai rasi tik source, kurį reikia pačiam kompiliuoti.

Manualai.lt Forumas

« Atsakymas #30 Įrašytas: 2012-07-24 16:24:50 pm »