HTML, CSS ir JavaScript diskusijos > HTML, CSS ir JavaScript - pageidauti pamokos

[Atsakyta] Tvarkingas nuotrauku ir texto atvaizdavimas is mysql

(1/3) > >>

rct3:
reikia atvaizduoti nuotrauka ir texta is mysql taip kad nuotrauka butu kaireje puseje o desiniam jos(nuotraukos) sone butu tekstas ir paskui reikia kad aplink ta visa posta butu borderis(kazkas panasaus kaip kokiam naujienu puslapi). puslapyje visus postus atvaizduoju per php scripta. gal turit minciu kaip tai padaryt?

Lukas:
tai yra kompleksinis uzdavinys ir siulyciau ji skaidyti i atskiras dalis, jei nezinai net nuo ko pradeti, tai gali iskart pasiruost, kad tai uztruks ilgai.

Pradeciau tavo vietoje nu html/css isdeliojimo, apie tai gali paziureti cia:

HTML išdėliojimas
CSS atstumai tarp elementų
CSS plaukiojantys elementai


jei nieko nzn apie html, tai siulyciau pradeti cia:

HTML pamokos

jei nieko nzn apie css, tai siulyciau pradeti cia:

CSS pamokos

jei nieko nzn apie php, tai siulyciau pradeti cia:

PHP pamokos

rct3:
tada dar klausimelis, kaip geriau deti nuotraukas i puslapi? mest i mysql ar i folderiuka koki? (nuotraukos uzima labai nedaug)

Modestas Vaitkevičius:
Dabar pagalvokim, mesi į mysl... Kaip? Nuotrauka - tai failas, o ne tekstas ar skaičius. Jo į mysql neįdėsi ;) Nuorodą iki jo - taip, bet pačio paveikslėlio ne.

Patarimas:
Dedi pas save puslapyje į folderį ir sėdi ramia galva.

Atitikmuo:
Dedi į kokią talpyklą ir naudoji ją, peržiūrai. Deja, bet tai nerekomenduojama, nes tada jie gali būti ištrinti bet kada ;)

rct3:
siaip labai lengvai galima i mysql idet paveiksliuka kadangi jis paverciamas i teksta (tas pats kas notepadu atidarytum paveiksliuka) bet cia biski paeksperimentavau ir pamaciau kad negerai gaunasi det paveiskliukus i duombaze :)

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją