Adobe Photoshop > Photoshop pagalba

Filter->Textures neveikia

(1/1)

Tautvydas:
Kažkas yra, jau ankščiau pastbėjau, kad man neina uždėti tų efektų, bet galvojau, kad tiesiog visiškas PS grybas esu, bet netyčia pamoką vieną pažiūrėjau,  ( http://psd.tutsplus.com/tutorials/tutorials-effects/create-a-wooden-texture-in-photoshop-optimized-for-3d-rendering-basix/ )  ir tai sudomino mane visus tuos efektus prabandyti.

Visi tie FILTER- RENDER veikia gerai, bet jeigu spaudziu FILTER - TEXTURE, pasirenku tarkim kad rodytu man vaizda sukarpyta mazomis detalemis ( TILES ) tada spaudžiu OK ( turėtų tai užsidėti, ką parinkau, per prieview ten irgi rodo pakeista ) ir niekas nepasikeičia.

Čia programos bėda, ar mano kažkas ne taip?

Va pavyzdys:

Lukas:
kazkaip keistai, pirma mintis buvo "uzrakines jauciu layer'i", bet atrodo, kad ne, tai nezinau tiksliai kodel taip yra, pabandyk paduplikuoti layeri, su select tools'u (shortcut: v) paspaust salia paveikslelio, kad nebutu paselektinta kazkas, ant ko negali deti to efekto ir tada pabandyti efekta det :/ kazkaip keistai, kad neveikia.. gal nulauzta kokia nors keistai ta tavo programa

Tautvydas:
Oj visaip išbandžiau. Ir skirtingas vietas žymėti, ir kitus layer imti.

Žodžiu buginta programa, o aš tiek laiko save grauždavau, kad nesugebu net smulkmenų padaryt su PS, kurias panos kiekvienai savo foto deda :D Žinios apsiribodavo be visu tu FILTER dalykų.

Tad reikia naują šaudytis programą, kokią versiją geriausia? Pažystami tebesėdi su su PS C2 ir laimingi, maniškę C3 pamatę nesigaudo.
Tai kurią naudingiausia naudoti? Aš ne dizaineris, ne menininkas, tiesiog kartais tinklapių dalis kokias persipiešiu, logotipą gal sukuriu ar kažkas tokio minimalistinio

Modestas Vaitkevičius:
Šiaip CS2 yra geriausia, bet - CS5 turi tokias galimybės, kurių ant CS2 nėra, o jei nori padaryti užtruksi kelias valandas :)

Aš už CS5 ;)

O šiaip tai pabandyk layer kopiją padaryt ir ant jos daryti tai :)

Lukas:
tai jis man rodos ir daro ant kopijos layerio, nes jo layer vadinas "Background copy" ;)

as uz CS 5, visad naujausia technika reikia naudoti

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

Eiti į pilną versiją