HTML, CSS ir JavaScript diskusijos > HTML, CSS ir JavaScript - pageidauti pamokos

[ Atsakyta ] Javascript login, register form

(1/2) > >>

hopex:
Sveiki, gal galite paaiskinti kaip galima susikurti register ir login form naudodamiesi javascript\'u. Butu 2 failai, vienas login failas kitas register, naudodamiesi mysql db pagalba.

Noreciau paklausti taip pat ar iseitu padaryti pvz jeigu neteisingas formas uzpildzius login formoje iskarto issoktu lentele su perspejimu? O register formoje pvz kai rasai passworda ir raso kokio stiprumo, kur klaidos padarytos.
Uzbaigos register nebutu perkeliama i kita nuoroda o su javascriptu butu isreiskiama kaip nors jog resigtracija baigta.
Taip pat dar labai mano manymu idomus \"navarotas\" :D yra kai register pildai pvz vartotojo varda su javascriptu iskarto is db atrinktu ar nera to pacio niko ir paraso sonia zaliai tekstu, na pvz vedi nika ir tarkim toks jau yra, iskarto paraso, kad toks yra, o kai skirtinga parasai ir tokio nera tai raso tarkim nikas tinkamas.

taip pat ar galima su javascript padaryti bloka spam botu registracijai? zinau jog dauguma spam botu kai auto registruojasi naudoja el pastus pvz su .cn galune.

pvz: thisistest@gmail.com.cn arba thisistest@testmail.cn

ir ar eina padaryti kad su javascriptu eitu ivesti patvirtinimo koda, ir tarkim blogai ji suvedi, tai iskarto paraso jog kodas suvestas blogai, bandykite dar karta arba refreshinkite, o jei refreshina koda tai pacios formos nerefreshina visos o tiesiog paveiksliuka neperkraunant to puslapio.

na nezinau ar ka nors supratote ka as pasakiau, skubejau rasyti :D

Gal jus galite ka pasiulyti taip pat? :)
laukiu jusu atsakymo :)

Haris:
Dėl duomenų patikrinimo tai, imi duomenis iš inputu , dedi juos i SELECT užklausą ir tikrini ar toks egzistuoja , jei taip tai su JS , bet nemoku :P

Lukas:
Jeigu labai nori daryti registracija su JavaScript, siulau naudoti jQuery bibliotekas www.jquery.com. Jei jau sugalvojau toki dalyka daryti, tikiuosi turi pakankamai patirties su js ir zinai apie toki Ajax\'a, nes ji reikes naudoti kad kreiptumeisi i kitus failus, kurie gali buti pvz.: php, asp ar kt. ir tie pvz php failai kreipiasi i duomenu baze ir daro ka tu nori: registruoja, trina, update\'ina ir t.t.  :]

Patikrinimus ar teisingi duomenys ivesti padaryti isteis paprasta, tiesiog pasiemi reiksmes is lauku ir tikrini. As  bent jau niekad nebenaudoju paprasto javascripto, nes tiesiog neapsimoka. Geriau naudok jQuery. Tai yra javascript\'o biblioteka.

Del validation\'o:

paprasciausiai pagooglink jquery form validation.

stai ka radau per kelias sekundes:

pirmas

antras (is pacio jquery.com)

ta zalia zenkliuka salia field\'o, jei nickas nenaudojamas padaryt galima taip: su jquery bind\'ini event\'a change ir kai change\'a koki nors useris padaro, kreipies per ajax\'a i php pvz faila ir ten patikrinus ar toks egzistuoja siuncia ats i scripta, o scriptas pagal ats. generuoja zalia arba raudona paveiksliuka ;]

blokas pries spam botus, kurie reginas su cn galune:
irgi gan paprasta. ideja tokia: zmogus iveda mail\'a tu su javascriptu tikrini ar jo konstrukcija tokia:

[raides ir skaiciai][eta][raides skaiciai][taskas][1-4 raides]

taip veikia dazniausiai paprasti mail-validation, o jei dar nori patikrinti, ar nesibaigia su cn, tai paimi ta eilute ivesta ir is jos istrauki paskutinius simbolius

pvz kodo, kuris parodo pacia paskutine raide, analogiskai abi pasiziuri, ar tik ne cn ;]

var my_car=\"Ferrari\";
var the_length=my_car.length;
var last_char=my_car.charAt(the_length-1);
alert(\'The last character is \'+last_char+\'.\');

visus dalykus, kur psl nepersikrauna o tau reikia patikrinti ar duombazeje/kituose failuose kazkas yra daro ajax technologija. patariu naudot ja per jquery ;] taip pat jei reikia uzkrauti koki nors papildoma faila, tai gali padaryti su ajaxu  :)

zodziu patarimas butu toks, visus tuos dalykus, ka tu nori padaryti, jquery gali :) http://jquery.com/

hopex:
na truputuka ziniu kaip sakant turiu apie jquary ir ajax bei php ir panasiai. bet man vis problema visa tai ismokti, svajone tai turiu tokiam dalykui pasidaryti, nes kaip tik vakar apie tai galvojau, nes uzsimaniau maza projektuka vel susikurti :D

ir galvojau jog su jquary ( taip par ir ajax ) yra geriausias variantas man kurti registracija ir logina.

man vis beda ismokti visa tai, sako kad per notepad++ yra lengviau, kaip manote?

gal galite patarti kaip man pradeti visa tai mokintis pvz? :D

pora dalykeliu zinau, bet mintinai tai neparasyciau, uzklausu ir tu kodu nelabai suprantu lyg ir kaip rasyti, bet pati koda suvokti suvokiu, kaip jis veikia ir panasiai :D
:laugh:

hopex:
Atsiprasau uz flooda, bet norejau tiesiog padekoti tau Primatas, man pirmasis linkas tai labai, labai tinka tai ka norejau, dabar dar pasiieskociau dar kitu \"navarotu\" :D ir pasidarysiu greitai :)
ziuriu per ta jquary.com labai daug idomiu dalykeliu yra :O
gal dar zinai panasiu portalu? :)
as manau tiesiog, kad per jquary ir ajax yra na bent jau mano manymu saugiau daryti negu paprastas formas registro ir logino, nes tada, nes vistiek source kodas jau ne defaultinis kaip sakant, kaip kituose dauguma portalu, i kuriuos isilauziama sql uzklausom, jei kodas blogai parasytas arba nera \"apsaugu\" kode :D

aciu uz pagalba :)

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją