Autorius Tema: Sveiki Noriu paklausti.  (Skaityta 5917 kartus)

Neprisijungęs sintetik

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Sveiki Noriu paklausti.
« Įrašytas: 2011-01-04 14:07:49 pm »
Sveiki as noriu paklausti nuo ko jus pradejote kurti svetaines? esu vissiskai zalias bet mane labai traukia kurimas. bet net nezinau nuo ko pradet. Nuejes i interneta nesuprantu as tu kodu ten. Nuo ko pasiulysite pradet nuo ko patys pradejote? gal pirkote kokius vadovelius ar ka nors pakomentuokite :)

Neprisijungęs ganjabest

• Dalyvis
  • **
  • Įrašai: 968
  • Povilas Stankevičius
    • Žiūrėti profilį
Re: Sveiki Noriu paklausti.
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2011-01-04 15:09:33 pm »
Na daugelis manau pradejo nuo TVS panaudojimo..ar tai php-fusion ar tai joomla.. Joomla gan lanksi ir turi ivairiu papildymu. Bet taip svetainiu kureju netapsi..Pasakysiu savo praeiti:
1.Ismokau HTML ir CSS pagrindus (tai leido sukurti bent jau minimalu webuka). Tai ismokti lengva. Gali net per viena diena didele dali ismokti :D
2.Tada atejo ir php . Na Internetas mirga nuo php tutorialu ir e-book. As pradejau nuo parsisiustos e-book is torrent.lt (Ten viskas lietuviskai tik gaila isvis tik puse knygos) Kita puse reikejo ieskotis anglu kalba.. Tikrai daug ismokau jos pagalba.
2.1 Mokantis php prireike ir Mysql .Taip pat yra medziagos torentuose ir t.t.
3.Visai neseniai pradejau gilintis i javascript(jQuery).. Ismokau pagrindus o po to tutorialai..

Bet labiausia ko nesigailiu, kad ziurejau daug video ir youtube ir per google ieskojau tiek php tiek jQuery.. O ko nesuprasdavau rasdavau atsakyma sitam forume  ;) Bet jeigu turi galimybe nusipirk ir knygu tau suprantama kalba. Jos turbut geriausias mokymosi saltinis
Na as del sunkios jaunystes per velai viska pradejau todel dar nesu svetainiu kurejas ir nezinau ar juo busiu.Nes man patinka jas tik tobulint ir diegti i jas visokius papildinius padarytus savo galva.. O pradejau viska pries 1.5 metu.. Bet dar tobulintis net ir su lengviausiom kalbom yra kur.. Kodel as cia viska pasakoju ? Tiesiog noriu nuteikti tave, kad nesitikek per metus tapti geru programeriu, nebent tu vunderkindas :D
« Paskutinį kartą keitė: 2011-01-04 15:17:57 pm sukūrė ganjabest »
Visi žmonės kaip žmonės - tik aš vienas kaip dievas!

Neprisijungęs sintetik

• Naujokas
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2011-01-04 15:26:34 pm »
frogen.nkk.lt stai mano 2 dienu darbas :DD Seip suprantu kad per metus nepasieksi visko, bet manau nemazai jau mokeciau tik reikia gera pradzia pasidaryt

Neprisijungęs ganjabest

• Dalyvis
  • **
  • Povilas Stankevičius
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2011-01-04 15:39:11 pm »
Nu matau teisingai mokiniesi.Ir pas mane buvo toks panasus bandymu kampelis :D  Tik tiek kad kur idejai javascript koda paprasciausia tu ji copy paste ir nezinai ka jis kurioj vietoj daro. Todel as manau kad iki javascript kalbos tu geriau dar isnagrinek diznaino karpyma ir t.t. Nusipiesti turbut zinai kad gali su photoshop. Tada lipdai ir t.t. Kaip turesi kazkoki savo mini weba . gali tada bandyti iterpti efektu(issiskleidzianti meniu ar dar ka) Cia jau tau prireiks mokintis javascript. Tada pamatysi kad tau reikia Naudoti duomenu bazes ar dar kokius skaiciavimo scriptus. tada tau reikes php. Matai cia viskas eina is eiles ir taip geriau. Nes kaip apsimi viska mokintis is karto tai maisatis gaunasi :D

Manualai.lt Forumas

« Atsakymas #3 Įrašytas: 2011-01-04 15:39:11 pm »

Neprisijungęs sintetik

• Naujokas
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2011-01-04 16:24:18 pm »
o gal  turi torrentu failiuka e-book?

Neprisijungęs Vygantas Pauliukonis

• Dalyvis
  • **
  • Įrašai: 1136
  • Itkokteilis.lt
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2011-01-04 16:25:02 pm »
Ne nu WTF ? mano komentara istryne...

Neprisijungęs ganjabest

• Dalyvis
  • **
  • Povilas Stankevičius
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2011-01-04 16:34:10 pm »
o gal  turi torrentu failiuka e-book?

Ne jau senokai nebeturiu :) Nueik i torrentus ir rasyk per paieska php..atsirinksi ko reikes  ;)

Neprisijungęs Macaque

• Dalyvis
  • **
  • Įrašai: 861
  • makakuje.
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2011-01-04 20:21:21 pm »
Sutinku dėl e-knygų, bet galiu garantuoti, kad geros programavimo knygos lietuvių kalba - nerasi. :)

Dar vienas pastebėjimas, jeigu nori būti programuotoju, tai apsispręsk ką tikrai nori kurti. Tai gali būti nuo smulkių web aplikacijų iki pačių įvairiausių programų ar sudėtingų 3D žaidimų, esmė tame - kuo anksčiau apsispręsi, tuo lengviau bus ateityje.

Dar vienas dalykas, kad mokydamasis PHP kalbos rašyti algoritmų greitai neišmoksi, o programavimas - algoritmų rašymas.

Pats pradėjau nuo Pascalio, lankiau JKM mokyklą. Sekėsi gerai, bet aš norėjau kažko daugiau, nes man nepatikdavo juodas programos langas su baltu tekstu, tačiau su Pascaliu aš išmokau pagrindus, bei rašyti algoritmus, kas yra tikrai naudinga.

Laikui bėgant, radau manualai.lt puslapį, nuo tada ir prasidėjo mano puslapių kūrimas... Pirma, kaip jau kolega sakė - xHTML/CSS, vėliau truputis JS ir PHP.
Aš taip pat esu sukūręs pora TVS, bet visada norėdavau kažko daugiau, stengiuosi spausti iš savęs maksimumą. Tuomet ieškojau straipsnių apie programavimo kalbos pasirinkimą ir radau nemažai info apie - Python, todėl nusprendžiau „pažaisti„ su šia programavimo kalba. Perskaitęs pagrindus (dėl sintaksės išmokimo) galvojau, kad tai ne man, bet pradėjęs gilintis labiau į šią kalbą man atsirado daug motyvacijos mokytis šios kalbos, nes atsirado didesnė pasirinkimo laisvė ir sudėtingesnių algoritmų rašymas.

Tad pabaigai norėčiau pasakyti, kad pirma susirask gerą mokymosi šaltinį ir pradžiai neapsistok ties viena kalba, pabandyk ir kitokio programavimo, nes programavimas turi teikti malonumą, o ne laiko švaistymą ar nėrvų gadinimą.

Sėkmės!
„Tik vienas dalykas gali svajonę padaryti neįgyvendinamą: tai baimė, kad nepasiseks. “ - Paulo Coelho

Rekomenduoju pirkti domenus iš - IV.lt

Neprisijungęs sintetik

• Naujokas
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2011-01-04 21:02:58 pm »
Kaip manai ar knyga pirkt apsimoka? ar galiu ir internete rasit ta pati kas ir knygose buna?

Neprisijungęs Macaque

• Dalyvis
  • **
  • makakuje.
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2011-01-04 21:49:16 pm »
Pats apie tokį dalyką masčiau, bet galiausiai nusprendžiau, jog „e-book“ variantas yra geriausias. Nes perskaitęs knygos pastraipą apie kokį nors dalyką, tu jį iškarto galėsi rašyti teksto redagavimo programoje ir testuoti, tokiu būdu bus efektingesnis mokymasis. :)

Beje, norint nusipirkti „print“ tipo knygą iš užsienio elektroninės parduotuvės tu sumokėsi nemažą kiekį pinigų.
„Tik vienas dalykas gali svajonę padaryti neįgyvendinamą: tai baimė, kad nepasiseks. “ - Paulo Coelho

Neprisijungęs sintetik

• Naujokas
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2011-01-04 21:58:42 pm »
Tai siulai man pradet nuo pascalio?

Neprisijungęs ganjabest

• Dalyvis
  • **
  • Povilas Stankevičius
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2011-01-05 00:07:04 am »
Na jei tu linkes i web programavima tai gali pradet  ir nuo php. Po to kaip kartais prireiks pascalio jau tikrai zinosi nuo ko pradet rasyti algoritma. Daug kas pataria pradeti mokintis nuo pascalio, nes turbut daugelio ir buna pirmoji kalba todel, kad dar mokykloje ja mokina.
As asmeniskai pradejau tik nuo C++ bet ir taip dabar nieko rimto su ja nepriburciau, nes mano norai krypo i web programavima. Tada pradejau mokintis php. Tiesiog bandau pasakyti, kad viska lemia tavo apsisprendimas.Jeigu web tai php, javascript. O jei kompiuterines sistemos pascalis, C++, Java.

Neprisijungęs Macaque

• Dalyvis
  • **
  • makakuje.
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2011-01-05 01:57:49 am »
Kolega jau beveik atsakė į tavo klausimą, tik norėčiau pridėti, jeigu nori pradėti sisteminį programavimą (ne web), tada geriau pradėt su Python :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011-01-05 02:57:58 am sukūrė Macaque »

Neprisijungęs sintetik

• Naujokas
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2011-01-05 03:22:39 am »
as labiau linkes ant web :)

Neprisijungęs Macaque

• Dalyvis
  • **
  • makakuje.
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2011-01-05 04:10:44 am »
Tai imk PHP ir nesuk galvos ;)

Neprisijungęs sintetik

• Naujokas
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2011-01-05 18:50:54 pm »
o kaip pasiulytumete mokytis pvz ismokti pora bandai taip ir mokinies ? :)

Neprisijungęs ganjabest

• Dalyvis
  • **
  • Povilas Stankevičius
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2011-01-05 19:00:48 pm »
Pirmiausia susipazink su pagrindiniais dalykais.. Kaip isvesti teksta i ekrana.Ismok naudoti ciklus if, while ir t.t. Po to kaip naudoti masyva, kaip parasyti funkcija. Nu va gali pradet nuo sito http://www.mysql.lt/res/knygos/PHP_Lietuviskai.pdf   :)

Neprisijungęs sintetik

• Naujokas
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2011-01-05 19:10:21 pm »
Nu sitas forumas tikrai geras :) Malonus zmones + padedantys :))

Neprisijungęs ganjabest

• Dalyvis
  • **
  • Povilas Stankevičius
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2011-01-05 19:11:49 pm »
Sudo nemalam!!  ;D ;D ;D

Manualai.lt Forumas

« Atsakymas #18 Įrašytas: 2011-01-05 19:11:49 pm »