Autorius Tema: Joomla komentarų komponentas  (Skaityta 3572 kartus)

duntrul

• Svečias
Joomla komentarų komponentas
« Įrašytas: 2010-12-11 21:22:37 pm »
Sveiki, taigi reikia man joomla komentarų komponento, kuris nepakeistų esamų buttonų. Buvau instaliavęs JComments, bet gavau tokią problemą, kad skaityti toliau buttonus jis pakeitė tiesiog paprastu tekstu su linku "skaityti toliau" toks pat buvo ir "pridėti komentarą" linkas. Tačiau galbūt yra joomla komentarų komponentas, kuris nepakeistų esamo skaityti daugiau buttono?

Neprisijungęs Lukas

• Administratorius
  • Herojus
  • Įrašai: 7431
    • Žiūrėti profilį
Re: Joomla komentarų komponentas
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2010-12-11 22:58:07 pm »
k2 kurejai neturi isleide atskirai komentaru? siulyciau pagooglint, kad ju packe jis yra tai 100%
Jūsų draugas, kolega ir puslapio administratorius,

Lukas.

Gerda Photography
Serveriai.lt 50% nuolaida!
Free Hosting
Free Templates

duntrul

• Svečias
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2010-12-12 11:07:22 am »
kas tas k2?

Neprisijungęs Lukas

• Administratorius
  • Herojus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2010-12-12 12:47:25 pm »
kas tas k2?

http://www.google.lt/#hl=lt&expIds=17259,28066,28104&xhr=t&q=k2+joomla&cp=3&pf=p&sclient=psy&aq=0&aqi=&aql=&oq=k2+&gs_rfai=&pbx=1&fp=21315aec5df0402

komponentu/moduliu/pluginu rinkinys ziauriai fainas joomlai skirtas. jis turi savyje komentarus 100% ziurek kureju psl ar yra padare atskirai joomlai komentarus

Lukas.

Gerda Photography
Free Hosting
Free Templates

Manualai.lt Forumas

« Atsakymas #3 Įrašytas: 2010-12-12 12:47:25 pm »

duntrul

• Svečias
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2010-12-12 21:31:44 pm »
Instaliavau aš tą K2, bet ten yra komentarų modulis. Kiek  suprantu turi būti komponentas, be to ir nerodo kaip reikia. O gal galima sužinoti koks šitame puslapyje naudojamas?

Neprisijungęs Lukas

• Administratorius
  • Herojus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2010-12-12 21:43:11 pm »
kuriam sitam? sitam? forumas.manualai.lt? cia ne joomla, o smf forumo varikliukas, kodai/dizainas/idomu.manualai.lt - k2

k2 yra rinkinys, ten yra visa straipsniu rasymo sistema (kur kas geresne nei joomlos paprasta) ir joje iskart yra komentarai, kurie gali buti isjungti per nustatymus. jei naudosi k2 tai teks pazaist su k2 nustatymais bent kelias val. kad pamatytum jo galimybes ;]

Lukas.

Gerda Photography
Free Hosting
Free Templates

duntrul

• Svečias
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2011-01-25 20:44:31 pm »
Citata
k2 yra rinkinys, ten yra visa straipsniu rasymo sistema (kur kas geresne nei joomlos paprasta) ir joje iskart yra komentarai, kurie gali buti isjungti per nustatymus. jei naudosi k2 tai teks pazaist su k2 nustatymais bent kelias val. kad pamatytum jo galimybes ;]

Kaip manai ar verta ją naudoti vietoj įprastos Joomla rašymo sistemos? Bei ar tikrai nėra jokio kito komponento, kuris nepakeistų buttonų, o tiesiog naudotų jį tokį pat kaip ir esamas skaityti toliau buttonas.
« Paskutinį kartą keitė: 2011-01-25 20:52:49 pm sukūrė duntrul »

Neprisijungęs Lukas

• Administratorius
  • Herojus
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2011-01-31 01:15:06 am »
as manau, kad visus komponentus reikia naudoti tada, kai tau ju reikia, jei tau reikia kategoriju, komentaru ir t.t. ir ju nera, tai susirandi toki kaip k2 ir naudoji ji. pvz manualus kurdamas naudojau articles man atrodo defaultinius joomlos, taciau v2 jau reikejo man k2 galimybiu. beto netgi kai kuriose svetainese kai kurie straipsniai yra atvaizduojami per k2, kai kurie per articles defaultini komponenta. taigi, isvada mano tokia: jei reikia k2 galimybiu - naudoti k2, jei nereikia - naudoti ne k2 :)

i antra kalusima, tai nezinau ar tokio tikrai nera, as naudoju k2 dazniausiai, jei man reikia tokiu dalyku.

Lukas.

Gerda Photography
Free Hosting
Free Templates

Manualai.lt Forumas

« Atsakymas #7 Įrašytas: 2011-01-31 01:15:06 am »