Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Puris

Puslapiai: [1]
1
Jūsų Photoshop darbų galerija / Re: Cherry art
« Įrašytas: 2010-06-29 23:59:54 pm »
Na darbas tikrai neblogas, bet kaip visuomet yra keletas netikslumų, nors jų niekuomet neišvengsime. Šaunuolė, kad mokaisi toliau :)

2
Jūsų Photoshop darbų galerija / Re: Purio darbai
« Įrašytas: 2010-06-22 12:53:08 pm »
Dėkui visiems už nuomones, žinoma visiems niekuomet neįtiksi :D Dėl kokybės sutinku, šiaip darbą gal pamėginsiu dar kiek pakoreguoti ir parodysiu galutinį variantą.
O nuo logotipų, tai stengsiuosi nepabėgti, bet žiūrėsim kaip čia ateityje bus.

Laura, kažkaip manęs nebetraukia tokie dalykai, kaip sig'ai, LP, manipai ir pnš.. :D Nors su manipuliacijom dar visai smagiai galima "pažaist".

4
Virtuvė / Re: imagination.lt - sucks?
« Įrašytas: 2010-06-15 11:57:32 am »
Bet tai galima sakyti yra neįmanoma, bent jau šiuo metu Lietuvoje. Lietuviai nėra tokie žmonės, kad pritartų tokiems dalykams, kurie duoda tik gerą, jie visuomet ieškos naudos sau. Tad tokių balsavimų teks laukti tikrai ilgai.

5
Jūsų Photoshop darbų galerija / Re: Purio darbai
« Įrašytas: 2010-06-14 19:20:56 pm »
Malonu girdėti, kad bent vienas yra šiek tiek geresnis. Na žinoma matosi, kad šiek tiek praktikos trūkumas, bet su laiku visko išmokstama, tad tikiuosi, kad nepamiršiu to ką turiu ir tobulėsiu dar. :)

6
Virtuvė / Re: imagination.lt - sucks?
« Įrašytas: 2010-06-13 18:29:42 pm »
Jeigu kalbėti apie pačius balsavimus, tai žinoma, kad visuomet bus balsuojama už žmogų, o kaip sužinoti tą žmogų, tai čia nėra ir nebus problema niekuomet. Šiaip būtų įmanoma padaryti ir taip, kad kiekvienas balsas turėtų būti argumentuotas kuo nors iš profesionalesnės pusės, tuomet ir sumažėtų tokių dalykų.

8
Virtuvė / Re: imagination.lt - sucks?
« Įrašytas: 2010-06-13 15:28:59 pm »
Neieškok prie ko prisikabinti, nežiūrėk kaip daro kiti. Visuomet pirma atsižvelk į save patį, paskui tik daryk išvadas. Bonis bent aš kaip supratau rėmė forumą pinigais ir todėl į jo padarytas nesamones buvo žiūrima aplaidžiau.

Cherry, aš nešneku apie visus forumo narius, šneku iš savos pusės ir savo nuomone tiesiog pareiškiau. Dėl kovų, tai taip sutinku, kad ir pats tokiose kovose esu dalyvavęs, esu matęs, kad mano pačio darbas yra daug silpnesnis, bet aš tas kovas laimėjau, tai ir yra balsavimas už žmogų, o ne už padarytą darbą. Bet šiaip manęs tokie dalykai nejaudina, čia žmonių sąžinės reikalas. Nejaugi jie iš tų laimėtų kovų gaus kokios nors naudos? Nejaugi jiems kas nors už tai mokės pinigus? Į šiuos klausimus yra tik vienas atsakymas "NE". Tad tegul jie daro ką nori, bet jūs išmokit į tai nekreipti dėmesio, vistiek tos kovos neparodo ar tu esi labiau pažengęs už kitą žmogų..

9
Virtuvė / Re: imagination.lt - sucks?
« Įrašytas: 2010-06-13 11:30:16 am »
Prikelsiu šiek tiek tą temą ir pareikšiu savo nuomonę.
Kalbant apie publiką, kuri lankosi ten, tai kaip ir visuose tinklapiuose taip ir ten yra visokiausių "tipų", kurie vieniem gali atrodyti normalūs žmonės, o kitiem "loxai". Kalbant apie vertinimą, kaip Deividas minėjo geresnius kūrėjus vertina blogiau, o prastesnius vertina geriau. Vien dėl to, kad aukštesnio lygio kūrėjai tiesiog neprarastų savo įgūdžių ir stengtųsi vis ką nors naujo sukurti ir tuo pačiu lavintų savo įgūdžius. O kalbant apie žemesnio lygio kūrėjus, tai mano nuomone jiems reikia bent šiek tiek palaikymo, kol jie įsivažiuos.

Isstatu1, o kam iš viso reikėjo ripinti tuos darbus? Nejaugi pats nesugebi nieko sukurti? Mokydamiesi visko galime pasiekti patys.

Tai va, aš manau, kad kokie esame patys, tokius tinklapius ir padarome tokiais, kokių patys nenorime matyti..

Puslapiai: [1]