Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Lukas

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 369
1
Dėkoju už atsakymą ir nuorodas :) Kažkaip net smagiau pasidarė, nes nepatinka man tokios palengvinančios programėlės :D.

tai va dar pora linku, turetu sudomint :)

https://github.com/sindresorhus/awesome
https://design.google.com/resources/?gclid=CjwKEAiA8qG1BRDz0tmK0pufw3QSJACfn6ol8YxaT35xOyBMIt9yL854qJhYzLm6JmqeazEl2dNiJBoCw-Lw_wcB

2
Sveiki,
beskaitydamas css pamokas, karts nuo karto, užsuku i youtube'a pasižiūrėt kaip pritaiko vieną ar kitą žymę. Tačiau vis akis bado šone video, kur demonstruoja įvairius softus kurie padeda kurti puslapio dizainą. Kiek mačiau ten maketuoja puslapį su panašaus tipo programom kaip adobe illustratorius ar photoshopas tik ten šone dar kartu automatiškai rašosi visų elementų kodai.

Tai va, norėjau paklaust, galbūt, čia jau naujausias ir patogiausias metodas kuriant puslapio išvaizdą ar vis gi neverta naudotis tokiomis programomis ir kodus geriau rašyti yra pačiam ? :)

toks dalykas buvo jau labai senai, to nedaryciau, nes tos programos dazniausiai tau sugeneruos html'a, kuri tau vis tiek tikriausiai reikes dar ant kazkokios sitemos pritaikyti, jei reikia paprasto puslapio, kuris telpa i standartiniu platformu tokiu kaip wordpress, joomla, drupal remus, tai tiesiog nusipirkti tema is themeforest.com (ar kitur) ir susiinstaliavus ja naudotis.

jei reikia statinio psl, kuriame net nereiktu tureti jokio turinio valdymo, tai pagal situacija, gali but kad paprasciausias budas butu ji sumesti su mineto tipo programomis.

tikriausiai viena seniausiu tokio tipo programu yra https://en.wikipedia.org/wiki/Adobe_Dreamweaver kuria pirma kart isleido pries 19 metu - senais, gudziais 1997-taisiais, kai internetas atrode gerokai kitaip ir jame po biskuti pradejo viespatauti IE, kuris pagaliau jau mirsta ir ji keicia https://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Edge
3
PHP ir SQL - Klausimai ir pagalba / Ats: Del skelbimu ikelimo
« Įrašytas: 2015-10-14 09:25:25 am »
cia yra autoplius hackinimas, kiek zinau, jie API neturi. Tai tau teks ji susikurti paciam crawling'o principu tikriausiai. Jei yra captcha, tai reikes dar ir ja apeiti. Yra pilna OCR biblioteku, jei captcha paprastas, nebus sudetinga. Have fun. BTW, as ne teisininkas, bet tai tikriausiai nera legalu.

4
tikriausiai galima nenaudoti html helperiu, as code igniter nenaudojes, bet siaip tai neturetu but skirtumo, jos yra tam, kad tau lengviau butu validuoti ir modifikuoti OOP stiliumi formas. tai idek i formas field hidden su name action value login/register ir pagal ji validuokis ir daryk veiksmus ;)

5
tai sukuri nauja kontroleri i ji sudedi abiems view'sams reikalinga info ir pakuri views'a. all simple.


6
HTML, CSS ir JavaScript - Klausimai / Ats: [klausimas] javascriptas
« Įrašytas: 2015-03-19 20:35:55 pm »
ok

seki zmogena jis turi koordinates, tai jei zmogeno X pozicija jau perzenge border X pozicija, tai akivaizdu jis uz border uzejo, tai if'as reikalingas, kuris neleistu zmogeno X koordinacijai perzent borderio pozicijai.

iskart zaida kurti pirma kart mokantis kalba yra gan sudetinga siaip jau, siulau su kokiu jquery koki psl pakurti arba bent jau kelias val pamoku susirasti kaip kurti tuos zaidus ir pakurti pora zaidu pagal tutoriala koki nors

pagooglink youtube, lynda, https://www.coursera.org/ gal ka turi ta tema, dabar tiek priskure coursera stiliaus projektu, kad tikrai turetum rasti kazka. dar gali bandyt itunes parsisiust ir tarp broadcast'u paieskot kazko i ta tema

 

7
HTML, CSS ir JavaScript - Klausimai / Ats: [klausimas] javascriptas
« Įrašytas: 2015-03-19 20:31:42 pm »
gali koda parasyti nes as nelabai moku  js naudoti  dabar prima karta dirbu su juo :'(

db programinu kitka, neturiu laiko. 


8
HTML, CSS ir JavaScript - Klausimai / Ats: [klausimas] javascriptas
« Įrašytas: 2015-03-19 18:47:47 pm »
keleta event listener'iu su if'ais kurie sektu koordinacijas judejimo metu ir neleistu X/Y reiksmems perzengt border pozicijos.

9
tai Controlery gali

$user = $...->getLoggedInUser();

if($user.. ){
// cia kodas templeitui modinti, loading gali kita view'sa, redirectint i kita url ar dar ka sugalvosi
...
} else {
...
}


as daryciau taip, kad getLogged... grazintu user modeli is duombazes per ORM ir ziureciau ar

if($user instanceof Model_User){


} else {

}

10
PHP ir SQL - Klausimai ir pagalba / Ats: Pagalbos dėl grupavimo
« Įrašytas: 2015-02-22 00:34:21 am »
idek timestamp'a su f-cija time(); i lenteles stulpeli ir pagal ji pasiskaiciuoka ka atvaizduoti, o ka ne. as ideciau tiksliau 2 laukus: create_time due_time ar pns. 1 laukas kad zinotum kada sukurtas irasas, o kitas  - iki kada jis apmoketas, galioja ar dar ka tau reikia

apie timestamp:
timestamp.manualai.lt


11
Internetinis verslas / Ats: Internetinio verslo dokumentai
« Įrašytas: 2015-02-12 13:21:20 pm »
O kuriant paprastą, ne internetinį verslą, tai reikalingi įmonės steigimo dokumentai tokie, kokie nurodyti šiame puslapy, ar čia tik dalis jų ir reikia dar kažkokių? Ir ar internetinį ir paprastą verslą kuriant reikalingi tie patys dokumentai, ar kažkuriuo atveju reikia papildomų kažkokių?


dar vienas post'as akivaizdziai tik del link'o i savo puslapi. Tai irgi panaikinau nuoroda, juolab kad ten buvo tik apie tai, kaip stegiti UAB'a, kas yra vienas brangiausiu dalyku ir internetiniam verslui dazniausiai netinkama, nes reikia tureti pakankamai dideli pradini inasa.

Visiems, kam is tiesu idomi yra pati tema, o ne spamint, tai siulau pasiziureti cia:

http://www.verslilietuva.lt/
http://www.verslilietuva.lt/lt/verslo-pradzia/steigimas/pradedanciojo-pradziamokslis/ten viskas yra aprasyta, visokie juridiniu asmenu tipai.

12
Dėkui! Naudojamas CMS'as Prestashop. Gal turit idėjų kaip apsaugoti, kad nuotrauką peržiūrėti galėtų tik tas klientas, kuris iš tiesų pirko tą prekę (ties preke išsaugomas kliento ID). Nebūtinai turi būti sprendimas skirtas Prestai, užtektų idėjų pačio veikimo principo.


 tai jei turi duombazej irasa apie tai, kad X pirko Y, tai ir patikrini jei X bando ziuret  Y ar jis yra ta Y pirkes

13
jei nenori rodyti image'o kelio, tai gali pasidaryti php:

example.com/image/233d23.jpg

ir tas skaicius yra tavo identifikatorius koki image uzkraut. jei naudoti koki frameworka kaip phalcon, zend, symfony, tai rauteryje nusirodyk sita path'a i savo actiona controllerio ir ten jau atiduok ne html'a, o image'a.

http://stackoverflow.com/questions/900207/return-a-php-page-as-an-image
http://stackoverflow.com/questions/4494704/return-the-contents-of-an-image-in-php-file


14
HTML, CSS ir JavaScript - Klausimai / Ats: jQuery thumbnail gallery
« Įrašytas: 2015-02-02 06:03:27 am »
Dekoju labai :)  tik dar toks klausimukas kaip padaryti kad rodytu active palei defaulta ? nu ta prasme kai uzkrauni dabar rodo paskutiniaja palei sarasa fotke ir kad jos active thumbail butu

gali tiesiog su serverside ta padaryti (php if'a uzdet) kad jei pirmas, tai rodo arba gali ir su js ta pati daryti, paselektinti tiesiog tau reikia pati pirma elementa, tai

$('#gallery .active:first').hide();


15
HTML, CSS ir JavaScript - Klausimai / Ats: jQuery thumbnail gallery
« Įrašytas: 2015-02-01 06:59:46 am »
pabandyk pries

$(this).find('.active').hide();

ideti:

$('#gallery .active:hidden').show();

kad visus vel parodyti, kas buvo neberodoma ;)

16
gearman ir rabbitmq tikrai geri dalykai, bet kol serveris ribotų galimybių, tai nieko nepadarysiu. Serverio kontrolės pakolkas neturiu jokios, nes naudojamas hostingas. Iškarto aš jiems sakiau, kad mestų lauk tą hostinga ir išsinuomotų normalų serverį ir kol to nesupras turbūt kažką optimizuoti šiuo klausimu, daugiau ir neis.
Nebent dar galima būtų pabandyti pakeisti updeitinimo į DB principą, nes dabar insert'inimui ir update'inimui naudojamos paprastos wordpress'o funkcijos wp_insert_post, wp_set_object_terms, add_post_meta . Ištiesų dar nebandžiau to pakeisti tiesiog į paprastas užlausas naudojant $wpdb funckijas, nes tos wordpress'o funkcijos turi savybę žiauriai apkrauti skriptą. Išėmus 1 funkciją ir pakeitus ją custom parašyta, kelis kartus kodas pagreitėjo. Na o su paveikslėliais, tai jau čia nieko neprižaisiu daugiau.
Ateityje, didėjant prekių skaičiams, kažkokius worker'ius, tai verkiant reikia daryti, bet dabar dar manau išsisuksiu ir taip, tiesiog užsimojau daryti kas neįmanoma, tai importuoti per browserį didelius kiekius.

browseris skirtas useriui, ne tokiems dalykams :) normalu, kad lagina. As siulau tau per daug nevargti, pasakyti, kad reikia norml servo tam reikalui ir viskas.

17
2000 prekiu yra lasas vandenyne, pagalvok ka darytum, jei turetu ta pati padaryti amazon'o shop'ui kur prekiu yra 200M + prekiu. tikrai nedarytum per browseri kazkoki atnaujinima, suktis manau turi viskas background'e ir butinai buti kazkoks load balanceris jei nori normalaus performance'o. Tai gali padet isspresti gearman ar rabbitmq. Pas mane darbe pvz yra situacija tokia, kad yra milijonai klientu, kurie klikina visokius dalykus: pvz ikelti wordpress'o zip'a ir iskleisti ji i folderi. Padaryti svetaines backup'a, perkelti kazka tarp servu ir t.t. visokie ilgai trunkantys dalykai. tai visi tie "jobs'ai" eina i eile ir juos vykdo laisviausi (tuo metu) workeriai. Kitaip ten viskas luztu.

18
pirmas dalykas ieskociau kas stabdo ir bandyciau isspresti tai. jei nepavyksta, tada jei yra daugybe action'u, ka reikia padaryti ir viena action'a vykdyti uztrunka pakankamai ilgai ir jei actionas nera priklausomas nuo kito action'o. pvz jei tau reikia procesinti 1 preke ir nesvarbu ka veikia tuo metu kitos prekes, tai gali sudeti visas procesinamas prekes i eile ir tada pakurti worker'ius, kurie vykdo ta eile ir rocesina po viena preke pasieme.

Tokiu budu gali prijungti prie eiles vykdymo dar keleta kompu ir visa eile galima tada ivykdyti labai greitai su pakankamai workeriu, nes gaunasi kad vienu metu vykdosi kelios prekes.

aisku jei skaitai xml faila, kuris uzima tikrai daug ir yra letas jo nuskaitymas, tada tau lagins sudejimas actionu i eile, tai tada dar gali bandyti ji skaityti dalimis ir dalimis kisti i eile.

gearman, rabbitmq

pasiziurek situs queue manager'ius, gal kils minciu.

p.s. pasirupink, kad serve butu SSD hardai, tai turetu pakelti tokiu dalyku greiti. Aisku servo nesitikek papigiai :) https://www.digitalocean.com/pricing/


20
PHP ir SQL - Klausimai ir pagalba / Ats: php linking
« Įrašytas: 2015-01-16 03:38:08 am »
Pameginau su iframe, bet vistiek kai is index.html -> apie.html pvz nueinu pasikrauna puslapis naujai taipogi ir iframe. tai kad nelabai gaunasi.

turi tavo psl krautis 1 frame'e o player'is but kitame. Tik tada prarandi linkus browserio adrese.

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 369