Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Mindaugas

Puslapiai: [1]
1
WordPress pluginai, moduliai ir t.t. / Ats: pluginai
« Įrašytas: 2016-02-18 12:43:10 pm »
Sveiki,

žiūriu visus iš eilės kiek randu appointment'u, booking'u pluginus ir niekur nerandu jokio panašaus ir paprasto plugino kaip tarkim šitas: http://www.rezervuoti.lt/services/appointment/9743E5D4-925B-425C-A74A-DEC2B81BD343

Ieškau, kažko panašaus, kad galima būtų surašyti skirtingas paslaugas, su jų skirtingomis trukmėmis ir nustatyti nuo kelintos iki kelintos dienos galima būtų paleisti tą rezervaciją ir kokiomis valandomis.

Galbūt žinot, kokį panašų pluginą ? :)

2
Dėkingas :)

3
Dėkoju už atsakymą ir nuorodas :) Kažkaip net smagiau pasidarė, nes nepatinka man tokios palengvinančios programėlės :D.

4
Sveiki,
beskaitydamas css pamokas, karts nuo karto, užsuku i youtube'a pasižiūrėt kaip pritaiko vieną ar kitą žymę. Tačiau vis akis bado šone video, kur demonstruoja įvairius softus kurie padeda kurti puslapio dizainą. Kiek mačiau ten maketuoja puslapį su panašaus tipo programom kaip adobe illustratorius ar photoshopas tik ten šone dar kartu automatiškai rašosi visų elementų kodai.

Tai va, norėjau paklaust, galbūt, čia jau naujausias ir patogiausias metodas kuriant puslapio išvaizdą ar vis gi neverta naudotis tokiomis programomis ir kodus geriau rašyti yra pačiam ? :)

Puslapiai: [1]