Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Andrejus

Puslapiai: [1]
1
Joomla! / Draugiškos nuorodos
« Įrašytas: 2010-09-13 17:34:54 pm »
Sveiki,

Galvoju kurti klubui JomSocial tinklą, ir man nelabai patinka nuorodos kaip atrodo ant Joomlos, tai ar yra koks modas ar nustatymas pakeisti į gražius url? Draugiškus google ir pačiam žmogui?

2
Dub Step / Example - Kickstarts (Bar 9 Remix)
« Įrašytas: 2010-07-30 10:37:42 am »
Example - Kickstarts (Bar 9 Remix) (Official Video)

3
Jūsų kurti internetiniai puslapiai / Andrejaus tinklalapis (blog'as)
« Įrašytas: 2010-07-29 22:01:30 pm »
Kol nerandu kam padėti, tai pristatysiu savo tinklalapį.


Tinklalapis pagrinde apie Facebook, IT, Fotografija ir asmeninę nuomonę daugeliu temų. Daug nerašysiu nes kas norės pasižiūrės patys :)

Andrejaus tinklalapis

4
Apie save / Aš Andrejus
« Įrašytas: 2010-07-29 21:48:57 pm »
Sveiki,

Taigi seniau lankydavausi toje versijoje manualų kur būdavo retai kas atnaujinamą ir kai uždarbis.lt pamačiau kad atnaujinta viskas galvojau kad nebegrįšiu čia vistiek. Bet vienas veikėjas iš php-fusion support (taip,taip, to vaikų darželio) pasiūlė čia prisijungti, nes pagalbos gal čia greit negausiu bet ji bus nuoširdi ir užvedanti ant kelio.

Trumpai apie mane - Man 19 metų, esu kaip ir studentas jau. programavimu pradėjau domėtis dar ankstyvoje jaunystėje, maždaug 13 metų susipažinau su wap'u ir wml 1.0, po to sekė html ir žinoma pats web. Pradžioje nieko nežinojau tai naudojau php-fusion (pripažinkim, lengviausia su ja išmokti php) taigi po daug metų (3 ;D) išmokau gan daug su ja nuveikti, sukūriau netgi porą savo TVS varinatų nuo nulio. Šiuo metu turiu porą idėjų kuriuom renku žmones ir žadu keliauti į užsienio rinką. Ai bėja dar labai domiuosi Facebook, bei Wordpress. Turiu asmeninį blogą (RSS srautas rodomas paraše).

Įstojęs čia stengsiuosi padėti žmonėms kiek galėsiu, žinoma lauksiu ir iš Jūsų pagalbos :)

Su pagarba,
Andrejus

Puslapiai: [1]