Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - ajsimpson

Puslapiai: [1]
1
Kita / Kaip užregistruoti naują myme-type'ą Zend AMF frameworkui XAMPPe
« Įrašytas: 2011-05-14 13:21:42 pm »
Sveiki,

Pradėjau pirmą savo rimtesnę pažintį su PHP. Dabar checkinu Zend AMF framework'ą ir integraciją su flash'u. Bėda ta, kad pasirašius tvarkingai veikiantį scriptą, jis turėtų tiesiog į browserio output'ą gražinti "Zend Amf Endpoint". Vietoj to, browseris man liepia siųstis .php fail'ą, kuriame ir įrašytas tas output'as. Suprantu, kad tai dėl to, kad neužregistruotas myme-type'as (application/x-amf).

Klausimas: Kaip tą myme-type'ą XAMPPe užregistruot (arba šiaip globaliai PHP settingsuose), kad tiesiog viską interpretuotų ir išprintintų browseryje, o ne atskirame read-only faile, kurį reikia parsisiųsti. Ačiū. :}

2
Kita / localhost test serveris Windows 7 versijai
« Įrašytas: 2010-07-12 21:29:18 pm »
Sveiki,

Dabar po truputėli, laisvu laiku nuo rimtesnio darbo, žadu pradėt rimčiau graibyti PHP. Tam tikslui reikia kažkokio paprastesnio Apache + MySQL + PHP sollution'o windows 7. Gal galėtumėt pasidalinti savo patirtimi: ką patys naudojat, ar gerai sukasi, nėra kliūčių ir t.t. Ką parekomenduotumėte instaliuoti.

Ankščiau, berods dar ant Vista'os, o gal jau ir ką tik pasirodžiusios Win 7 BETA'os buvau įsirašęs ir WAMP ir XAMPP, WAMP'as mėgdavo neįsijungti normaliai (konkrečiai apache'as), tekdavo kartais net rebootint, kad galėčiau vieną ar kitą scriptą ištestuoti. O XAMPP'as atvirkščiai - niekaip negalėdavau išjungti apache'o. Tai irgi labai gera situacija, nes ir resursus naudoja ir tupi tas mano test enviromentas visą laiką iš kitur pasiekiamas nes su išoriniu IP sėdžiu.

Būtų įdomu sužinoti, kas ką turi parekomenduoti, kaip dabar WAMP ir XAMPP ant next gen windowsų sukasi ir galbūt yra kažkokių geresnių sollution'ų. :] Ačiū labai visiems iškart. Cheers.

ajsimpson

3
Didesni Flash darbai / Asmeninis portfolio
« Įrašytas: 2010-06-15 12:20:18 pm »
Sveiki,

Kadangi visai neseniai užsiregistravau ir kartkartėm planuoju padėti, jeigu dėl flasho kažkam iškils, kažkokių tai klausimų, tai kad truputi pasirodyti ir parodyti, kad šį bei tą (nors ne tiek jau ir daug) išmanau ir turiu truputi "background`o" ir žinių idedu čia nuorodą į savo asmeninį portfolio.

Ir kaipgi be pasiteisinimų ir nuvertinimų: Puslapis senas, jau beveik pora metų jam, darbų ne per daugiausia, bet tuo metu, kai padariau, tai buvau visai patenkintas rezultatu. Toks, ganėtinai graphic - intense, truputi sunkokas, nebe tas clean, slick stilius, kurio dabar reiktų laikytis (ir kuriuo, manau teks paremti antrą versiją asmeninės erdvės nete). Šiaip, viskas kraunama iš duombazės, per XML / Flash integracija. Yra nedidelis PHP administravimo backendas, per kurį galiu patogiai įsimesti kažkokį naują darbą, ištrinti senus, pakeisti informaciją ir t.t. Real time update`o tik nėra. Kokį užsikrovei pirmą kartą XML'ą - tokį ir turėsi. Jeigu tuo metu atsiras naujas darbas, reiks perkrauti puslapį, kad jį pamatyti.

All in all, nors nieko per daug įspūdingo nėra (puslapis nesikeičia, tik thumbai spaudžiasi ir preview paveikslėlis dinamiškai atsinaujina) bent truputi, sutikit, puslapis mielas. :]

/wall of text

Puslapiai: [1]