Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - eXtreme

Puslapiai: [1]
1
HTML, CSS ir JavaScript - Klausimai / Dėl meniu
« Įrašytas: 2010-03-30 11:34:45 am »
Kaip sukurti horizontalų meniu tokį kaip Manualai.lt tituliniame puslapyje, kad nebūtų tarpų tarp meniu punktų? Nes pačiam taip sukurti nepavyksta, vis lieka vienas px kuris nepriklauso nei nuorodai iš kairės nei iš dešinės. Būčiau dėkingas jei pagelbėsit. :)

2
Kita / SMF 2.0 RC2
« Įrašytas: 2010-02-05 17:42:37 pm »
Kaip pakeisti šio TVS kodavimą, kad rodytų lietuviškas raides?  Katik pradėjau naudoti, tai čia tik pirmas klausimas.. Bus dar jų daugiau. :D
P.S. O tarp 1.1.11 ir 2.0 didelis skirtumas?
EDIT: Na įsirašiau 2.0RC2 ir viskas susitvarkė. Turiu kitą klausimą. Dabar aš savo WAMP localhost'e redaguoju jį, kaip man į hosting'ą reikės perkelti? Juk vien perkelti www katalogo nepakaks, kaip MySQL DB turinį perkelti?

3
Visokios bėdos bėdelės ir šiaip klausimai / Dėl domeno naudojimo.
« Įrašytas: 2010-02-03 22:45:40 pm »
Sveiki. Esu užsisakęs hostingą iš puslapiai.lt ir domeną iš serveriai.lt, peradresavau per serveriai.lt valdymo panelę, bet kiekvienas puslapis pasiekiamas rodant naršyklei tą patį domeno adresą, pvz. būnant kontaktų puslapyje kuris vadinasi kontaktai.html vistiek rodoma 'http://www.pavadinimas.lt', title irgi - visur vienodas. Aišku, tų problemų nebūna kai einama per puslapiai.lt adresą (www.pavadinimas.puslapiai.lt), bet gal visgi yra koks nors būdas padaryti pilnaverčiai prieinantį per domeno adresą? Nors ir pats nesitikiu, kad tai įmanoma.. Antraip man teks serveriai.lt hostingą dar nusipirkti, kad galėčiau TVS įrengti. :-\

4
Photoshop ir ne tik - šriftai / [Atsakyta] Reikia "Forum Cinemas" šrifto
« Įrašytas: 2010-01-25 11:12:34 am »
Reikia šrifto (font'o) su kuriuo sukurtas „Forum cinemas“ logo. Va šitas: http://americanexpress.parex.lt/images/fc.gif

Puslapiai: [1]