Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - juodas

Puslapiai: [1] 2
1
C++ Klausimai ir pagalba / C++ uždavinys. Reikia pagalbos.
« Įrašytas: 2013-05-27 20:45:03 pm »
Sveiki, šiandien nusprendžiau ispręsti vieną uždavinį kur mokytoja davė, pagal mane turėtų veikti, tačiau kažkas negerai.

Salyga: Kiek intervale [a; b] yra natūraliųjų skaičių, kurių užraše yra n lyginių skaitmenų? Parašykite programą, kuri spręstų šį uždavinį.
Pvz jei intervalas [11;15] tai atsakymas turėtų būti 2, nes lyginių skaitmenų yra skaičiuose 12 ir 14.

Štai mano kodas.
#include <cstdlib>
#include <iostream>
using namespace std;

int a, b, c;

int main()
{
    a = 0;
    b = 20;
   
    for (int i = a; i < b; i++)
        {
        int x = i, l;
        while (x > 0)
              {
              x = x/10;
              l++;
              }
        x = i;
        for (int ii = 0; ii < l; ii++)
            {
            if (x%2 == 0)
               {
               c++;
               ii = l;
               }
            else
            x = x/10;
            }
        }
   
    cout << "Intervale [" << a << "," << b << "] yra " << c << " skaiciu su lyginiais skaitmenimis uzrasuose." << endl;
   
    system("PAUSE");
    return EXIT_SUCCESS;
}

Kaip ir sakiau pagal mane viskas turėtų veikti. Manau, kad kažkas negerai su operatoriumi %. Kaip suprantu jis turi sudalinti du skaičius ir kaip sveikąjį skaičių pateikti liekaną, jei jos nėra tada 0. Tai arba jis neveikia dėl neįtrauktų bibliotekų arba jis nedaro to, ko aš tikiuosi. Kam neaiškiai paaiškinau, tai jis turėtų daryti tąpatį, kaip mod paskalio kalboje.

2
Sveiki, jau senokai žadėjau pirkti tą knygą, bet neprisiruošdavau. Knygas vadinas "Programavimas Java. Pirmoji pažintis" dabar radau 2012 metų leidimo, kaina apie 20lt, + siuntimas turbūt kokį 10 kainuos, dar radau 2003 metų leidimo naudotą, siuntimas gal kokį 5 lt kainuos. Klausimas būtų toks: kurią knygą labiau apsimoka pirkti? Kas gali būti pasikeitę per tuos kelis metus? Nemanau, kad Java pasikeitė, nebent ta naujesnė yra kuomnors papildyta, lengviau skaitosi ir t.t.
http://www.knygininkas.lt/knygu_katalogas/kompiuterija_informatika/programavimo_kalbos/tema-55/programavimas_java_pirmoji_pazintis/kn-3420/
http://www.knyguskelbimai.lt/knyga/aleksas-ri%C5%A1kus-programavimas-java-pirmoji-pa%C5%BEintis

3
C++ Klausimai ir pagalba / Padėkite ištaisyti programos klaidą.
« Įrašytas: 2013-04-26 13:39:42 pm »
Sveiki tai vakar tokią kaip ir skaičiavimo mašiną padariau, dabar susikompiliuoja gerai, bet tinkamai neveikia ir niekaip nerandu bėdos. Gal ką pražiopsojau, gal galite užmesti akį ir pažiūrėti. Dabar paaiškinsiu kaip veikia ir kaip turi veikti. Įsijungus programą reikia įvesti paprastą matematinį reiškinį ( pvz.: 1+2; 8*3 arba 8x3; 49/7 arba 49:7 ir t.t.) programa turi atrasti skaičius iš abejų operatoriaus pusių ir juos patalpinti į kintamuosiu, taip pat ir patį operatorių (veiksmo ženklą), o jeigu žmogus reiškinyje įrašo kokią nors raidę ar kitą netinkamą simbolį, programa jam turi praneši apie tai, bet pas mane tokia bėda, kad visada praneša kad yra negeras simbolis, kiek kartų tikrinau, tai viskas atrodo gerai, tai prašau jūsų pagalbos.

Čia source failas, jei netingit susikompiliuokit ir pabadykit, nes exe failo prosegt neleidžia. http://pastebin.com/5kc1yid3

4
C++ - Kita / Gal turit pasiūlymų?
« Įrašytas: 2013-04-23 13:15:17 pm »
Sveiki. Jau tikrai seniai nebuvau šiam forume prisijungęs, turbūt nuo dvyliktų rudens, mokslo metams prasidėjus. Tada mokiaus paskalį, turėjau mokyklinį vadovėlį, bet atsiboto monotoniškos užduotys, sužinojau, kad iš jo neišmoksiu viso paskalio ir šeip jis labai nepatogus, tai nustojau jį mokintis ir čiupau C++ knygą. Nuo antro pusmečio man mokytoja pakeitė mokymąsi, sako mokinkis C++, o kiti lai mokos ten su kažkokiom programom nesąmones daryt, tai dabar dešimtukus gaunu, nors mokytojos užduotys irgi labai paprastos. Atšilo oras ir pakilo noras, prisiminiau, kaip praeitais mokslo metais "skriptindavau" sa-mp serverį ir supratau ,kad mokytis žymiai lengviau ir įdomiau, kai ne tik atlikinėji užduotis, bet ir kažką kuri, o labiausiai mane traukia žaidimai. Noriu jūsų paprašyti patarimo, gal kas žinot kokį 2D žaidimo varikliuką, kur būtų pateiktos visos jo funkcijos, kad galėčiau kurti kokį žaidimuką tam varikliukui ir taip pramokčiau kažkiek, na taip pat būtų visai įdomu kurti ir kokią programą, pradžiai paprastą, gal skaičiuotuvą, gal dar ką. Gal jūs turit kokių pasiūlymų, kas mane užkabliuotų? Gal kokiu nuorodų ar dar ko, ar patarimų kaip kurti normalios išvaizdos, o ne konsolines programėles.
P.S. Gal žinot kokių knygų mokintis Java kalbai, gal kur internete matėt, gal dar kur, aš prisimenu anksčiau ieškojau, tai internete radau tik vieną 2005 leidimo, gal kokių naujesnių yra? Manau tinka ir vadovėliau, storų knygų nesibaidau, svarbu kuo daugiau ir kuo aiškiasnės informacijos jose. Šiuo klausimu galima ir PM parašyti, nes čia pagrinde klausimas dėl C++.
Laukiu jūsų nuomonių.

5
Tiksliai pamenu, kad saskaitoje turėjau virš 50Lt. Sumasčiau pasijungti internetą kompui per telefoną per bluetooth. Kažkiek pasinaudojus internetu, ryšys nutrūko ir atėjo pranešimas, kad saskaita tuščia. Iščiulpė paskutinius centus. :D Dabar sugalvojau banku pasipildyti saskaitą 2Lt, ir pamačiau, kad galima pasižiūrėti išklotinę, kur kiek išleista. Štai išklotinė, kurioje matosi puikiai :D


6
HTML, CSS ir JavaScript - Kita / Pirmas nuripintas web!
« Įrašytas: 2012-09-19 19:14:22 pm »
Sveiki sveiki! Dabar jau suprantu, kaip yra ripinami tie php-fusion dizainai. Štai ir aš nuripinau vieną nesudėtingą svetainę. Įkelsiu į zippyshare, nes kiek esu pastebėjęs parsisiuntus prisegtus failus, jie būna neveikiantys ir neleidžia įkelti 7z failo.
http://www25.zippyshare.com/v/36027720/file.html

7
Linux OS / Dėl pilno CPU išnaudojimo.
« Įrašytas: 2012-09-17 13:53:37 pm »
Man nuiko toks reikalas, kad reikia pagalbos. Kiek žinau, tai Java naudoja tik 1 CPU branduolį, žinau, kad galima padaryti, kad naudotų daugiau. Reikia įjungti threading'ą. Kaip tai reikia padaryti? Kažką girdėjau, kad reikia mokėti Shell kalbą, jei tokia išvis yra. Laukiu jūsų pagalbos.

8
Sveiki, cPanel man kuo toliau, tuo labiau pradeda patikti. Iš pradžių cPanel man nepatiko, bet dabar pradedu įprasti ir žiūriu, kad labai patogus dalykas, gal net geresnis už DirectAdmin.

9
Sveiki. Man kilo toks klausimas, pamaniau, gal baisiai neužteršiu juo šio forumo, taigi.
Girdėjau yra tokie dalykai: XHTML; HTML; HTML 5, o gal 3 versija, nu tipo pati naujausia.
Kiek žinau pati HTML kalba kažkodėl nėra labai jau mėgtama dideliems projektams, na turbūt nėra patogi.
Apie XHTML nieko nežinau, todėl norėčiau kažką sužinoti, kuom skiriasi nuo paprasto HTML.
Apie HTML5 skaitykit.lt skaičiau, kad su juo yra parašytas visas Google Play, kad HTML5 puikiai tinka daryti visokioms animacijoms ir panašiems mandriems dalykams, nenaudojant jokių jQuery, Javascript ir t.t.

Ko iš jūsų noriu? Norėčiau tų, kas tikrai žino, truputi mane supažindinti su visais šiais trimis dalykais, kuom jie skiriasi, kuom panašūs ir t.t. Taip pat, jeigu ta HTML5 versija tokia puiki, kodėl dar nepakeičia paprasto HTML kodo. Ai dar. Esu matęs kokiamnors puslapyje kad būna pvz puslapis.com/folderis/failas.htm (Būna ne .html bet .htm) Kuom tai skiriasi?

10
Sprendžiau uždavinį. Manau viską gerai padariau, tik kad neišveda į ekraną to, ką turėtų išvesti. Gal jūs kanors suprasite, nes aš nesuprantu. Vien su tais salygos sakiniais man viskas pinasi, tas paskalis toks nepatogus... Nors yra aiški taisyklė, kad po kiekvienu reiškiniu, pvz priskyrimo sakiniu, reikia dėti kabliataškį, bet salygos sakiniuose jo net negalima dėti... Ir daug tokių nesamonių.
Štai kodas:
program Uzduotis6;

var k1, k2, k3:integer;
    m, d:integer;
    gali1, gali2: boolean;

begin
  Writeln('Atostogu pradzia.');
  Write('Menuo: '); Readln(m);
  Write('Diena: '); Readln(d);
  Write('Kaina A: '); Readln(k1);
  Write('Kaina B: '); Readln(k2);
  Write('Kaina C: '); Readln(k3);
 
  if (m = 1)
    then if (d <= 25) then
        begin
        gali1 := false;
        gali2 := true;
        end
    else if (d >= 26) then
        begin
        gali1 := false;
        gali2 := false;
        end;
  if (m = 2) and (d <= 15)
    then
        begin
        gali2 := false;
        gali1 := true;
        end
  else if (d >= 16) then
    begin
    gali1 := true;
    gali2 := true;
    end;


    if (gali1 = true) and (gali2 = true) // Galimi abu kurortai
        then
            if (k1 < k2) and (k1 < k3)
                then Writeln('Slidineti galima kurorte A.', k1, ' Lt')
            else if (k2 < k3) and (k2 < k1)
                then Writeln('Slidineti galima kurorte B.', k2, ' Lt')
            else if (k3 < k1) and (k3 < k2)
                then Writeln('Slidineti galima kurorte C.', k3, ' Lt')
    else if (gali2 = false) // Negalimas kurortas B
        then
            if (k1 < k3)
                then Writeln('Slidineti galima kurorte A.', k1, ' Lt')
            else if (k3 < k1)
                then Writeln('Slidineti galima kurorte C.', k3, ' Lt')
    else if (gali1 = false) // Negalimas kurortas A
        then
            if k2 < k3
                then Writeln('Slidineti galima kurorte B.', k2, ' Lt')
            else if k3 < k2
                then Writeln('Slidineti galima kurorte C.', k3, ' Lt')
    else if (gali1 = false) and (gali2 = false) // Negalimi kurortai A ir B
        then Writeln('Slidineti galima kurorte C.', k3, ' Lt');
 
  Readln;
  Readln;
end.

11
Pascal / Reikia jūsų pasiūlymų, dėl Pascal.
« Įrašytas: 2012-08-24 15:03:42 pm »
Sveiki. Savarankiškai mokausi Pascal iš šiuolaikiško mokyklinio vadovėlio. Mokausi ne tam, kad vėliau galėčiau su juo kažką tai doro nuveikti, bet kad išmokčiau mąstyti kaip tikras programuotojas. Sudėlioti algoritmus ir t.t. Taigi yra tokia bėdelė. Tie uždaviniai, pateikti knygoje, geri tam, kad išmokti sudarinėti tuos algoritmus, bet kuo toliau, tuo mažiau įdomūs. Jau su tuo Pascal'iu šį bei tą moku, nors knygos dar toli gražu neįpusėjau. Gal galite pasiūlyti kažką tokio, ką darydamas ir tobulinčiausi ir būtų įdomu? Abejoju, bet vistiek paklausiu, ar galima su pascaliu sukurti kokį nesudėtingą 2D žaidimą? Gal net ir net ne žaidimą, pradžiai džiaugciaus padaręs, kad koks kvadratėlis nuvažiuoja iš vienos ekrano pusės į kitą. Aišku kalbu jau ne apie konsolinį vaizdą. :D Taigi. Gal turit kokiu minčių ir patarimų jas įgyvendinant?

12
Linux OS / Del konsolinio valdymo.
« Įrašytas: 2012-08-23 18:50:49 pm »
Sveiki, turiu minecraft serverį, kai noriu jį valdyti per putty, reikia, kad rodytų jo konsolinį langelį, tai rašau screen -r mc ir rodo. Bet kartais ne, ir rašo kažka tokio visalaik:
root@vps1192011:~/mc_srv# screen -r mc
There is a screen on:
        17434.mc        (08/22/12 15:20:02)     (Attached)
There is no screen to be resumed matching mc.

Ką man reikėtų daryti? bandžiau pasižiūrėti PID parašęs ps aux ir jis sutampa su tuo kur čia dabar yra 17434. Bandžiau screen -r 17434 bet neiko nepadeda. Galit kas padėt?

13
Įsirašiau Avast! nemokamą versiją. Viskas būtų gerai, bet yra vienas trūkumas. Kai padarau kokia konsoline programėlę paskaliu, sukompiliuoju ir paleidžia per Avast! sandbox'ą. Gal jį galima kažkaip išjungti, nes tikrai labai trukdo. Per ta FPS editoriu kur yra mygtukas Compile&Run jį paspaudus kitasyk rodo kad kompiliuojama ir niekaip nesukompiliuoja, kartais paleidus lyg ir veikia, bet kai jau programa turėtų išsijungti, meta kažkokį error. Bandžiau ištrinti ta antivirusine ir viskas susitvarkė, bet bijau kad nebūčiau virusų prisigaudęs, nes kažkaip lagina biški jau kompas.

14
PHP ir SQL - Klausimai ir pagalba / Kaip suzinoti
« Įrašytas: 2012-08-20 19:57:15 pm »
Kaip reikia suzinoti duomenu bazes password? Ji buvo naudota wordpress svetainei, ir dabar tenoriu perkelti i kita hostinga, reikia slaptazodzio bet nezinau kaip gauti, o wordpress confige yra mano manymu uzkoduotas, nes yra ne vien raidziu ir skaiciu.

15
Jūsų Photoshop darbų galerija / juodi darbeliai :)
« Įrašytas: 2012-08-20 10:43:46 am »
Sveiki, po truputį po truputį mokausi photoshopinti. Mano pirmas toks kaip ir vykęs darbelis - pasidariau avatarą.

Dirbdamas pagrinde išmokau susijieškoti sau reikiamo font'o ir jį pritaikyti.

Įvertinkit.
Paveikslėlio neprisegu prie žinuės, nes tada jį reikia siųstis kad būtų galima peržiūrėti ir tai labai nervuoja.

o dar labiau nervuoja kai tokie kaip ikelkt.lt istrina faila ir buna mires linkas  prisek kita karta prie zinutes.  Be to paveiksleliu nereikia siustis, kad paziuret.

16
phpBB pluginai, moduliai ir t.t. / Reikia captcha mod
« Įrašytas: 2012-08-16 09:58:35 am »
Naudoju phpBB 3, man reikia captcha modo registruojantis, ir butu gerai rasant zinute. Gal zinot kokiu geru? Nes as nelabai dar gaudausi tuose moduose. Reikia del to, kad botai vis rasineja nesamoningas rusiskas zinutes po visa foruma.

17
C++ Klausimai ir pagalba / Reikia C++ editoriaus/kompiliatoriaus.
« Įrašytas: 2012-08-15 11:23:33 am »
Sveiki, mokantis C++ iskilo tokia beda. Reikia kazkur tai kazka ismeginti o nezinau kokia programa naudoti. Rasoma taip: Programavimo aplinkos su uzrasu C++ leidzia kompiliuoti C++ kalba parasytas programas: Borland C++Builder. Borland C++, Microsoft Visual C++ 6.0, Microsoft Visual C++ 2005. As nelabai suprantu kas yra ta "aplinka". Ar tai kazkas tokio kaip sitas: http://www.java.com/en/download/index.jsp ? Nors sita parsisiuntus tegalima grajinti Java parasytas programas savo kompe, bet ne kompiliuoti java koda. Ar galbut ta "aplinka" yra kazkas tokio kaip Notepad++, Eclipse ir t.t? Jei galite duokite kuo daugiau tu aplinku pavyzdziu ir nuorodu us atsisiuntimais, noriu issirinkti geresni editoriu.

18
Photoshop pagalba / Kaip sumazinti paveiksleli?
« Įrašytas: 2012-08-10 11:40:00 am »
Daugeliui sis klausimas pasirodys absurdiskas, bet as niekaip nerandu kaip reiketu pazymeta paveikslelio dali sumazinti. Pavyzdziui su windowsiniu pain moku, o su PS ne. Turiu PS CS4 atmintine (knygute) bet joje neradau, o galbut prastai ieskojau. Taigi, kaip reiketu paveiksleli sumazinti/padininti ir neiskraipyti tai darant? P.S. man reikia ne pazymeta kvadrata ar koki dar, bet kai pasizymi su Quick Selection Tool (W)

19
Jūsų idėjos, pasiūlymai ir nusiskundimai / Naujo forumo ir templeito.
« Įrašytas: 2012-08-09 23:26:53 pm »
Manua reiketu svetainei grazesnes temos (template), nebutina juk kurti savo, galima parsisiusti ir minimaliai paredaguoti arba isvis neredaguoti, butu daug graziau ir patogiau, jei butu ryski (tamsi) tema. Taip pat, prie TVS kategorijos sukurti SMF foruma. Ir TVS kategorijoje sukurti toki foruma kaip OS kategorijoje Windows vs Linux vs MacOS tik kad cia apie TVS, kad butu galima gincytis kokia TVS geresne ir t.t.

20
cPanel valdymo panelės problemos / [Atsakyta] Savo domenu pridejimas.
« Įrašytas: 2012-08-09 20:00:35 pm »
Uzsiregistravau blg.lt, emiau nemokama plana ir domena emiau metsuna.blg.lt, bet jis tik siaip. Turiu du domenus .lt kuriuos reikia prideti, bet nemoku arba neleidzia. Bandziau kazkur bet kazko ten neleidzia, nezinau gal kur kitur ir leistu. Paaiskinkit kaip reikia.

Puslapiai: [1] 2