Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Irmis

Puslapiai: [1]
1
SEO - optimizavimas paieškos sistemoms / Google +1 Ar verta?
« Įrašytas: 2011-11-21 14:21:56 pm »
Sveiki,

Savo svetainėje keliuose puslapiuose esu sudėjęs "+1" mygtuką. Tačiau turiu nedidelį lankytojų srautą ir to mygtuko niekas nespaudžia... Man smalsu, ar tikrai tas mygtukas toks stebuklingas, kaip "Google" jį pristato.  Pasidalinkite patirtimi, kaip pasikeitė Jūsų svetainės lankomumas, lankytojams ėmus rekomenduoti ta puslapį "Google" paieškos sistemai?

2
Virtuvė / Krepšinio ekspertų kampas
« Įrašytas: 2011-09-15 07:16:46 am »
Manau, kiekvienas forumas po pralaimėjimo Makedonijai turi turėti temą, kur galėtume "rasti kaltus" ir nuteisti... Tokių bus pilna visuose portaluose. Norėtųsi, kad ši tema būtų kitokia. Žinau, kad mes visi krepšinio ekspertai, bet neteiskime, makedonai taip pat buvo stiprūs.

3
HTML, CSS ir JavaScript - Klausimai / <img> align (atsakyta)
« Įrašytas: 2011-04-28 22:41:50 pm »
http://kodai.manualai.lt/html/zymes/img.html  čia radau, kad align nevartotinas ir šį nustatymą reiktų nurodyti per css. Tačiau mano html dokumente yra keletas paveikslėlių ir tik vienam reikalingas lygiavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų pagal taisykles?

4
Jūsų kurti internetiniai puslapiai / spintija.lt
« Įrašytas: 2010-10-26 11:26:39 am »
Prieš 1,5metų "užkūriau" ir vis dar tebekuriu. Žinau, kad ne viskas ten tvarkoje, bet specų nuomonė visada svarbi.

5
Apie save / Irmis
« Įrašytas: 2010-10-26 09:53:31 am »
Sveiki,

Beveik 2metai stebiu šį puslapį. Teko juo daug kartų naudotis. Nesu IT specialistas, todėl čia ruošiuosi atlikti labiau stebėtojo, nei mokytojo vaidmenį. Ilgai atidėliojau prisijungimą prie Jūsų "bendruomenės", tačiau pribrendo reikalas atnaujinti savo svetainę. Manau, teks prašyti Jūsų pagalbos. Gal dar reiktų paminėti, jog duoną aš užsidirbu gamindamas baldus. Darbas užgožė visus kitus hobius, tad savos svetainės priežiūrą laikau savo nauja mėgstama veikla.
Iš patirties žinau, kad naujokai turi patologiją kurti naujas nesąmoningas temas, todėl labai nenoriu patekti į tokių sąrašą.

Puslapiai: [1]