Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - eXtreme

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6
1
Sveikinimai / Ats: Su gimtadieniu, Tautvydas
« Įrašytas: 2012-11-09 08:17:36 am »
He, šiandien ir vieno mano draugo Tautvydo gimtadienis. Nustebino užėjus :D
Sveikinu :)

2
Aš irgi už tai, kad nereiktų pulti prie frameworkų. Taip, galima, bet kiekvienam pagal charakterį. Vienas užsipuls fw, bandys, bandys kol yra „užsidegimas“, galiausiai jis užges ir viską mes, kitas, aišku, galbūt atkaklesnis gali prasimušti per frameworką, jeigu esi labai gabus gali ir laiko taip sutaupyti, bet čia nuo kiekvieno pirklauso individualiai. Kaip Modestas sakė, tas zend'as tikrai sudėtingas, naujokui, mažai praktikos su php turinčiam tikrai ne pyragai. Tai aš irgi siūlyčiau daryti tai kas patinka, pakurt vieną php sistemėlę, kitą, tada bandyti tokius profesionalius dalykus perkast, nes kaip sakiau, su frameworkais nepatyrusiam gali ir noras dingti, tai blogiausia programuotojui manau.

3
Pascal / Ats: Įveskite Skaičių, iš kurio trauksite šaknį
« Įrašytas: 2012-10-25 22:54:57 pm »
Gal. O gal ir negalima taip pasakyt. Visgi atsiranda kurijozų, kurie su paskaliu daro rimtus darbus, išnaudodami jo specifinius pliusus. Ir aš niekada nesidomėjau kaip "populiaru" tai yra, bet tikiu, kad galibūt pakankamai... Tai neturėtume vienareikšmiškai nespręsti.
forumas.manualai.lt/virtuve/laikrodukas-(ne-tekstinis-o-paveiksliukinis)/

4
Pascal / Ats: Įveskite Skaičių, iš kurio trauksite šaknį
« Įrašytas: 2012-10-25 22:10:11 pm »
Nu blem... Tie tarpai ir ta tvarka tokio lygio programose tikrai neužima kažkokio nereikalingo kiekio resursų, todėl 99% esu įsitikinęs (laikykit mane crazy), kad per egzą ta tvarka taisytojui paglostytų akį. Man pora mokytojų apie tai kažkiek buvo užsiminę, todėl man ir būtų žiauriai gėda, jeigu jie pasirodytų nekompetetingi, o aš jais pasitikėjau.
Tai aš kalbu apie tą mokyklinį, vbegzamininį paskalį. Dėl advanced - tiek to, nesiginčysiu, pripažystu, kad greičiausiai klystu. Va kai jis naudojamas sudėtingoms fizikos ir kt. programoms kurti. O šiaip. Confused...

5
Pascal / Ats: Įveskite Skaičių, iš kurio trauksite šaknį
« Įrašytas: 2012-10-25 21:25:57 pm »
Taip. Tikrai taip. Jų* -Iš abiejų pusių. Man irgi ne kaip žiūrėdavosi, irgi viską maldavau kažkada. Mokytoja pasakė, tai truputi parašinėjau, įpratau. Viskas ok. Nebent kai skubi labai, ir tarpų nededi ir visus (Read/ReadLn (vat juos lygtai gali bet kaip rašyt, gal nebent pirma turi būti didžioji o ln nebūti - nežinau, bet rašau ir šituos tvarkingai)) rašai bet kaip ir komentarai bet kaip, bet, turi laiko - po to susitvarkai. Per atsiskaitymus nepatingėkit rašyt taip.. Nesuklysit ;)

6
Pascal / Ats: Įveskite Skaičių, iš kurio trauksite šaknį
« Įrašytas: 2012-10-25 21:12:57 pm »
yup. Smulkmena, bet įmanoma, kad prikibtų kas nors. Tai geriausiai rašyti tvarkingai, nesunku.

7
Pascal / Ats: Įveskite Skaičių, iš kurio trauksite šaknį
« Įrašytas: 2012-10-25 18:52:07 pm »
Nors tema sena, bet, kadangi niekas neatsakė ir dabar neturiu ką veikti, atsakysiu. Gal kam nors irgi prireiks detaliau pascal sintaksės šiuo atveju (na labai jau pradinukų atveju, bet paaiškinsiu, kad visiškai žali neišsigastų per daug to paskalio)... Šiaip kaip su telefu man nelabai patogu nagrinėt tą koduką, apie kompiliatorių išvis tik pasvajot tai kiek pastebėjau klaida ta, kad visų pirma tu po pirminio if'o then nededi begin, o gale viso pastarojo (pirminio) if'o - end; Taip pat, dėl tų kabliataškių: taškas po end'o tik programos pabaigoj, visur kitur kabliataškis (paskalio sakinio taškas), o kai sąlygos sakiny yra else, tada prieš jį kabliataškis nededamas, NES: lietuvių kalboj šalutinį sąlygos sakinį taip pat išskiriame ne tašku, o kableliu (pvz.: Jeigu taip tada gerai, o priešingu atveju šakės.)
Dar maža pastebėlė. Čia ir antro klausimo atsakymui galioja: paskalyje, kad būtų graži ir visiškai taisyklinga kalbos kultūra (gal ne sintakse pavadinsiu - ne visai teisingai būtų) visi reiškinių ženklai (na, lygtai kaip ir visi simboliai - taip pat ir kintamųjų apėbrėžtyse ir kitur)turi būti išskirti tarpu. Tai čia šiaip, per egzaminą berods balą duoda.

8
Photoshop pagalba / Ats: šrifto spausdinimo kokybė
« Įrašytas: 2012-10-18 07:16:55 am »
Pakeisk rezoliuciją (dpi).

9
Kas čia per nusistatymas prieš php? :) Su JS tikrai daugiau vargsi, jau geriau mokinkis php ;)

10
Mano svetainė / Ats: Online žaidimas - 2Moons
« Įrašytas: 2012-05-16 21:57:06 pm »
Neblogas darbas :) atrodo nemazai funkciju, kiek laiko dirbai?

11
C++ Klausimai ir pagalba / Ats: C++ žaidimo pradžia
« Įrašytas: 2012-05-11 19:48:20 pm »
Tai aišku. Ir kuo daugiau programavimo patirties turi, kuo daugiau kalbų moki, tuo lengviau išmokti kitas. Juk akivaizdu, kad visos programavimo kalbos – tiek žemesnio, tiek aukštesnio lygio turi daugiau ar mažiau panašumų. Todėl mokintis tai, kas yra optimaliausia idomumu/naudingumu yra tikrai gera mintis.

12
Pascal / Ats: Pascal: kaip suskaičiuoti veiksmus?
« Įrašytas: 2012-04-20 22:18:37 pm »
Nelabai supratau. Šiaip nežinau komandos kuri kaip tu sakai veiksmus skaičiuoja, bet jeigu nori žinot kiek kartų ciklas sukosi tai tiesiog sukurk dar vieną kintamąjį ir didink po 1.

13
Tikrai taip yra :) dėl pavadinimo nebesiginčykim, kiekvieno asmeninė nuomonė koks jis čia turėtų būti. Kad neteisingas tai faktas (jeigu gilinamės į esmę), bet pavadinčiau tinkamu dėl to, kad informatyvus, dauguma čia naudoja wamp ir neturėtų rūpėti ką iš tiesų pakeičia, svarbu, kad patogu.

14
Na tada mūsų komentarų esmę irgi supratai :) lyg tas hosts failiukas būtų wampo instaliacinis failas.. O, kad su xampp neveikia tai idomu, kažin dėl ko. Turbūt ne dėl tokios rimtos priežasties kaip to adreso priklausymas tik wampui :D

15
Na taip, keisime tikrai ne WAMP adresą, o mūsų 'local hosto' domeną :)

16
HTML, CSS ir JavaScript - Klausimai / Re: Prašymas
« Įrašytas: 2011-03-11 20:57:38 pm »
:D Nu ir duodi tu. Šaunuolis, kad susimąstei pradėti mokintis. Ir kai jau šiek tiek patobulėsi pasinagrinėk pats ko prašei („užmauti“ dizainą ant PHP-Fusion) ir pagalvok ar pats norėtum imtis tokio darbo už 5Lt :)

17
Man asmeniškai labai padėjo ir praplėtė (x)HTML/CSS kodavimo žinias e-grafika.lt kurta pamoka. Rekomenduoju peržiūrėti ją atidžiai ir jau pagrindinius dalykus mokėsi, beliks tik praktika, daug praktikos. http://www.e-grafika.lt/video/pamoka/Tinklalapio-web-dizaino-kurimas

19
Visokios bėdos bėdelės ir šiaip klausimai / Re: dėl laptopo;
« Įrašytas: 2010-08-06 12:51:10 pm »
MSI yra pagarsėję savo gera kokybe, o ne kažkokiu prastumu. Galiu garantuoti, kad nusipirkęs šio gamintojo produktą juo nenusivilsi. Ir pats turiu ir turiu pažystamą kuris MSI notebook'ą turi ir šiaip nemažai kur pamatysi reklamą, ypač žurnaluose apie kompiuterius „Rekomenduojame: tokį ir tokį MSI kompiuterį“.

20
Visokios bėdos bėdelės ir šiaip klausimai / Re: dėl laptopo;
« Įrašytas: 2010-08-04 08:00:00 am »
Atmintis tai atmintis. Nei 1/2 neišnaudos tų 700 Mb, jeigu žaidimams tai pačio VGA-procesoriaus reikia gero, o NB su jais prastai, ypač kai vaizdo korta būna integruota.
Aš tau siūlyčiau atkreipt dėmesį į šiuos variantus:
http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/dell_studio_1558_red/51190485/
http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/dell_inspiron_n5010_black/51190654/
O čia nors ir kurtas žaidimams, bet juk tu jį gali pritaikyti bet kur, ypač kai tokie parametrai. Žvėris atpigintas tūkstančiu:
http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/msi_gt628x_gaming/4022339/ (ir atkreipk dėmesį į rezoliuciją, tau kaip minėjo primatas tokia labai praverstų).

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6