Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - juodas

Puslapiai: [1] 2 3 4 5
1
Visokios bėdos bėdelės ir šiaip klausimai / Ats: SMF Shoutbox
« Įrašytas: 2013-06-15 18:41:08 pm »
Aš nors iš neturiu baisiai didelės patirties su forumais, bet kiek esu susidūręs, tai smf gal ir paprastas kai pripranti, o seip be didelio pripratimo bent jau man buvo labai paprasta administruoti phpbb. Dar gana populiarus yra ipb, tačiau man teko su juo susidurti tik kaip paprastam vartotojui, beto nemokamai gausi tik nukrekines. Tai tokios tokeles iš mano puses.

2
C++ Klausimai ir pagalba / Ats: C++ uždavinys. Reikia pagalbos.
« Įrašytas: 2013-05-28 21:42:42 pm »
Šįvakar sprendžiau šį uždavinį iš naujo ir pavykoišspręsti nerašant ilgo kodo. Kam įdomus sprendimas, tai pridėsiu.
#include <cstdlib>
#include <iostream>

using namespace std;

int a, b, x;

int main(int argc, char *argv[])
{
    cout << "a "; cin >> a;
    cout << "b "; cin >> b;
   
    for (int i = a; i <= b; i++)
        {
        a = i;
        while (a > 0)
              {
              if (a%10 > 0 && a%10%2 == 0) {x++; break;}
              else a = a/10;
              }
        }
    cout << "Intervale yra " << x << " skaiciu su nelyginiu skaitmeniu." << endl;
    system("PAUSE");
    return EXIT_SUCCESS;
}

3
C++ Klausimai ir pagalba / Ats: C++ uždavinys. Reikia pagalbos.
« Įrašytas: 2013-05-27 21:18:39 pm »
Kažko neveik redagavimas pranešimo...
Tai va, katik radau šitą dalyką:
a = 11 % 3
the variable a will contain the value 2, since 2 is the remainder from dividing 11 between 3.
Taigi mano programa turėtų veikti, nes % palieka liekaną, o jei skaičius išsidalija iš 2 tai tos liekanos neturi būti.

4
C++ Klausimai ir pagalba / C++ uždavinys. Reikia pagalbos.
« Įrašytas: 2013-05-27 20:45:03 pm »
Sveiki, šiandien nusprendžiau ispręsti vieną uždavinį kur mokytoja davė, pagal mane turėtų veikti, tačiau kažkas negerai.

Salyga: Kiek intervale [a; b] yra natūraliųjų skaičių, kurių užraše yra n lyginių skaitmenų? Parašykite programą, kuri spręstų šį uždavinį.
Pvz jei intervalas [11;15] tai atsakymas turėtų būti 2, nes lyginių skaitmenų yra skaičiuose 12 ir 14.

Štai mano kodas.
#include <cstdlib>
#include <iostream>
using namespace std;

int a, b, c;

int main()
{
    a = 0;
    b = 20;
   
    for (int i = a; i < b; i++)
        {
        int x = i, l;
        while (x > 0)
              {
              x = x/10;
              l++;
              }
        x = i;
        for (int ii = 0; ii < l; ii++)
            {
            if (x%2 == 0)
               {
               c++;
               ii = l;
               }
            else
            x = x/10;
            }
        }
   
    cout << "Intervale [" << a << "," << b << "] yra " << c << " skaiciu su lyginiais skaitmenimis uzrasuose." << endl;
   
    system("PAUSE");
    return EXIT_SUCCESS;
}

Kaip ir sakiau pagal mane viskas turėtų veikti. Manau, kad kažkas negerai su operatoriumi %. Kaip suprantu jis turi sudalinti du skaičius ir kaip sveikąjį skaičių pateikti liekaną, jei jos nėra tada 0. Tai arba jis neveikia dėl neįtrauktų bibliotekų arba jis nedaro to, ko aš tikiuosi. Kam neaiškiai paaiškinau, tai jis turėtų daryti tąpatį, kaip mod paskalio kalboje.

5
Katik užtikau dar vieną VDU leidimo knygą apie Java. Tai gal kasnors esat kurią nors iš šitų išbandę ar bent tų autorių knygas skaitę? Prašau patarti tarp šių dvejų.
http://www.patogupirkti.lt/knyga/Objektinis-programavimas-JAVA-kalba.html
http://www.knygininkas.lt/knygu_katalogas/kompiuterija_informatika/programavimo_kalbos/tema-55/programavimas_java_pirmoji_pazintis/kn-3420/

6
Tikslieji mokslai / Ats: Studiju pasirinkimas
« Įrašytas: 2013-05-27 17:30:43 pm »
Sveiki, norėjau čia paklausti apie universitetus ir nebereikalo perskaičiau visą temą, nes kažkiek apsišviečiau.
Dabar baiginėju dešimtą klasę ir jau reikia rinktis mokymo programą 11-12 klasėms, tai noriu išsiaiškinti kuo daugiau, kad geriau pasirinkčiau.
Planuoju studijuoti informatiką. Domina programų kūrimas, kažkiek bet labai nestipiai svetainių kūrimas, toj srity galėčiau būti ir savamokslis, žožiu noriu mokytis kurti programas, sistemas, išmokti įvairių programavimo kalbų.
1. Noriu paklausti kokią mokymo programą reiktų rinktis ir kokius dalykus jai reikia mokintis 11-12kl.? Nes nelabai ten supratau universiteto svetainėj paskaitinėjęs. Kažkaip manau, kad reikėtų man rinktis "Programų sistemos" O gal klystu? Beto radau kelias programas tokiu pavadinimu, viena buvo 2m trūkmės, kitos 4m.
2. Dar noriu paklausti kokį universitetą rinktis? Perskaitęs temą apsistojau ties VU arba VDU, bet dar tvirtai nežinau, gali ir ne Vilniuj būti. Nesinori tokio mokymo kur reikia kažką iškalti, nes kalimo nemėgstu.

7
Mokiaus paskalio iš mokyklinio naujo vadovėlio, skaitėsi tikrai nesunkiai, geri paaiškinimai, geros užduotys, kiek perlengvos tik gal. Turiu dabar nusipirkęs Programavimo Kalba C++ 2008 leidimo, ten jau ne vadovėlis, skaitosi kažkiek sunkiau, nėra užduočių, bet man vistiek popierių skaityt maloniau nei pamokas kokiam angliškam forume. Nu čia manau skonio reikalas, o ko klausiau tai, turbūt, apsisprendžiau - pirksiu naujesnio leidimo.
Gal kas žinot kokių programavimo uždavinynų C++, kitai ar išvis daugumai kalbų skirtų?

8
Vadovėlių tipo knygos geros, nes yra išsamūs paaiškinimai ir užduotys, mokantis nuo nulio gerai. Ne vadovėliai, bet vistiek mokomosios knygos gerai kai kažko nežinai ir nenori ilgai knistis ieškodamas aiškaus atsakymo. Angliškos knygos tikrai geresnės, bet reik mokėt angliškai. Kažkaip nesuprantu, kodėl tū garsiųjų anglų kalba parašytų knygų neverčia...

9
Sveiki, jau senokai žadėjau pirkti tą knygą, bet neprisiruošdavau. Knygas vadinas "Programavimas Java. Pirmoji pažintis" dabar radau 2012 metų leidimo, kaina apie 20lt, + siuntimas turbūt kokį 10 kainuos, dar radau 2003 metų leidimo naudotą, siuntimas gal kokį 5 lt kainuos. Klausimas būtų toks: kurią knygą labiau apsimoka pirkti? Kas gali būti pasikeitę per tuos kelis metus? Nemanau, kad Java pasikeitė, nebent ta naujesnė yra kuomnors papildyta, lengviau skaitosi ir t.t.
http://www.knygininkas.lt/knygu_katalogas/kompiuterija_informatika/programavimo_kalbos/tema-55/programavimas_java_pirmoji_pazintis/kn-3420/
http://www.knyguskelbimai.lt/knyga/aleksas-ri%C5%A1kus-programavimas-java-pirmoji-pa%C5%BEintis

10
C++ Klausimai ir pagalba / Ats: Padėkite ištaisyti programos klaidą.
« Įrašytas: 2013-04-26 21:12:46 pm »
Tai žmogaus įvestą eilutę reik skaityt kaip string, o tik poto paverst į char, taip? Reikės pamėgint. O kaip tau atrodo mano ciklas? Pagal mane, tai jau nieko mandriau nebepadarysi, turėtų skaičius ir ženklą surasti.

Na štai, pabandžiau sukurti stringą, jį nuskaityti, bet man su string tipo kintamuoju neveikia funkcija strlen();, meta tokį error: no matching function for call to `strlen(std::string&)'
Šiandien turbūt jau nieko nedarysiu jau pavargęs, o ryt gal jau kažkas padės. Beto man su char viskas veike kiek pamenu - ir strlen teisingai surasdavo ir po vieną simbolį paimt galėjo, šituos dalykus pratestavau prieš pradedant kurt programą ir viskas ėjo.


11
C++ Klausimai ir pagalba / Padėkite ištaisyti programos klaidą.
« Įrašytas: 2013-04-26 13:39:42 pm »
Sveiki tai vakar tokią kaip ir skaičiavimo mašiną padariau, dabar susikompiliuoja gerai, bet tinkamai neveikia ir niekaip nerandu bėdos. Gal ką pražiopsojau, gal galite užmesti akį ir pažiūrėti. Dabar paaiškinsiu kaip veikia ir kaip turi veikti. Įsijungus programą reikia įvesti paprastą matematinį reiškinį ( pvz.: 1+2; 8*3 arba 8x3; 49/7 arba 49:7 ir t.t.) programa turi atrasti skaičius iš abejų operatoriaus pusių ir juos patalpinti į kintamuosiu, taip pat ir patį operatorių (veiksmo ženklą), o jeigu žmogus reiškinyje įrašo kokią nors raidę ar kitą netinkamą simbolį, programa jam turi praneši apie tai, bet pas mane tokia bėda, kad visada praneša kad yra negeras simbolis, kiek kartų tikrinau, tai viskas atrodo gerai, tai prašau jūsų pagalbos.

Čia source failas, jei netingit susikompiliuokit ir pabadykit, nes exe failo prosegt neleidžia. http://pastebin.com/5kc1yid3

12
C++ - Kita / Ats: Gal turit pasiūlymų?
« Įrašytas: 2013-04-24 11:48:15 am »
Nu va su tais žaidimai gal dar kiek per anksti, bet naudinga informacija nepamaištų. Dabar darau skaičiuotuvą konsoliniame langelyje, noriu paklausti kaip reikia naudotis cin >> funkcija, kad įvedus kąnors nenukeltų kursoriaus į senkačia eilutę? Arba galbūt galima kažkokios funkcijos pagalba gauti ir nustatyti kursoriaus vietą?

13
C++ - Kita / Gal turit pasiūlymų?
« Įrašytas: 2013-04-23 13:15:17 pm »
Sveiki. Jau tikrai seniai nebuvau šiam forume prisijungęs, turbūt nuo dvyliktų rudens, mokslo metams prasidėjus. Tada mokiaus paskalį, turėjau mokyklinį vadovėlį, bet atsiboto monotoniškos užduotys, sužinojau, kad iš jo neišmoksiu viso paskalio ir šeip jis labai nepatogus, tai nustojau jį mokintis ir čiupau C++ knygą. Nuo antro pusmečio man mokytoja pakeitė mokymąsi, sako mokinkis C++, o kiti lai mokos ten su kažkokiom programom nesąmones daryt, tai dabar dešimtukus gaunu, nors mokytojos užduotys irgi labai paprastos. Atšilo oras ir pakilo noras, prisiminiau, kaip praeitais mokslo metais "skriptindavau" sa-mp serverį ir supratau ,kad mokytis žymiai lengviau ir įdomiau, kai ne tik atlikinėji užduotis, bet ir kažką kuri, o labiausiai mane traukia žaidimai. Noriu jūsų paprašyti patarimo, gal kas žinot kokį 2D žaidimo varikliuką, kur būtų pateiktos visos jo funkcijos, kad galėčiau kurti kokį žaidimuką tam varikliukui ir taip pramokčiau kažkiek, na taip pat būtų visai įdomu kurti ir kokią programą, pradžiai paprastą, gal skaičiuotuvą, gal dar ką. Gal jūs turit kokių pasiūlymų, kas mane užkabliuotų? Gal kokiu nuorodų ar dar ko, ar patarimų kaip kurti normalios išvaizdos, o ne konsolines programėles.
P.S. Gal žinot kokių knygų mokintis Java kalbai, gal kur internete matėt, gal dar kur, aš prisimenu anksčiau ieškojau, tai internete radau tik vieną 2005 leidimo, gal kokių naujesnių yra? Manau tinka ir vadovėliau, storų knygų nesibaidau, svarbu kuo daugiau ir kuo aiškiasnės informacijos jose. Šiuo klausimu galima ir PM parašyti, nes čia pagrinde klausimas dėl C++.
Laukiu jūsų nuomonių.

14
Linux OS / Ats: Dėl pilno CPU išnaudojimo.
« Įrašytas: 2012-09-20 22:03:43 pm »
Man beveik tiktų planas su 4GB RAM, tik kad ten interneto pralaidumas ribojamas, galėtų visur būti 100Mb ar daugiau. Persiunčiamų duomenų kiekis irgi labai ribojamas, kaina tikrai didelė, atsiskaitymas turbūt kokiu paypal ar dar kokiu biesu, o iš lietuviškų bankų turbūt negalima tiesiogiai apmokėti ir šeip viskas angliška, turbūt orientuota į užsienio rinką, talpinama užsienyje ir kainos tokios, nes labai gera kokybė.

15
HTML, CSS ir JavaScript - Kita / Ats: Pirmas nuripintas web!
« Įrašytas: 2012-09-20 21:34:17 pm »
Nu man dar neteko parsisiųsti veikiančio failo. Nebepamenu kur, bet kažkur buvau radęs kažkieno sukurtą mini žaidimuką kažkokiam atsiskaitymui, parsisiunčiau ir negalėjau išskleisti archyvo.

16
Linux OS / Ats: Dėl pilno CPU išnaudojimo.
« Įrašytas: 2012-09-20 18:18:26 pm »
Nu nemanau, kad sužinojau tai, ko tikėjaus, bet ačių. O VPS dar neturiu ir minecraft serverio nekuriu kolkas. Dėliojuosi pliusiukus, jeigu visus surinksiu, dar pasvarstysiu viską ir gal kursiu tą žaidimo serverį. Šio klausimo išsprendimas turėjo uždėti pliusiuką, bet dar ne. Gilinsius pats daugiau į tai ir tada. Beto reikia daug kitų pliusiukų, kaip kad susirasti žmogų, kuris padarytų automatinius privilegijų pirkimus ir t.t. Na o jeigu ir nekursiu serverio, įgautos žinios nepamaišys. Dar kartą dėkui.

17
Windows / Ats: Windows 7 ir drivers
« Įrašytas: 2012-09-20 15:47:12 pm »
kokią nemokamą antivirusinę patartumėte naudoti?
Visad naudojau AVG (buvo nemokama), bet poto pasiūlė atnaujinti, o atnaujinus pasiūlė įsigyti licenziją arba naudotis kažkiek dienų nemokamai :D Dabar naudoju Avast, man ji nelabai tepatinka, bet ką padarysi.

18
Linux OS / Ats: Dėl pilno CPU išnaudojimo.
« Įrašytas: 2012-09-20 15:43:35 pm »
Dėkui už pagalbą.

19
HTML, CSS ir JavaScript - Kita / Ats: Pirmas nuripintas web!
« Įrašytas: 2012-09-20 15:15:23 pm »
Sveiki sveiki! Dabar jau suprantu, kaip yra ripinami tie php-fusion dizainai. Štai ir aš nuripinau vieną nesudėtingą svetainę. Įkelsiu į zippyshare, nes kiek esu pastebėjęs parsisiuntus prisegtus failus, jie būna neveikiantys ir neleidžia įkelti 7z failo.
http://www25.zippyshare.com/v/36027720/file.html


Čia, turbūt, panaudojai seniau saugotą, o dabar developerių paplatintą ripinimo soft'ą? ; )

Čia naudojausi 'View Page Source' ir 'Web Developers Tollbar' plugin'u ir dar Firefox. :D

Sveiki sveiki! Dabar jau suprantu, kaip yra ripinami tie php-fusion dizainai. Štai ir aš nuripinau vieną nesudėtingą svetainę. Įkelsiu į zippyshare, nes kiek esu pastebėjęs parsisiuntus prisegtus failus, jie būna neveikiantys ir neleidžia įkelti 7z failo.
http://www25.zippyshare.com/v/36027720/file.html


kaip suprast buna neveikiantys? man taip dar nepasitaike.


http://forumas.manualai.lt/cpp-pamokos/keltas-paskaitu-is-univeruose-ka-desto-c/
Nu pvz iš čia parsisiuntus .rar failą man jo neatidaro, meta kažkokį errorą. Naudoju 7z programą.

20
Buvau užsisakęs planą kažkokį už 3Lt, lygtai 1GB duoda, bet nepamenu tiksliai. Ten atėjo man paiūlymas toks kai užsisakiau planą SM. Nu bet turbūt jau mėnesis praėjo po užsisakymo, o aš galvojau, kad dar ne :D

Puslapiai: [1] 2 3 4 5